ChallengeCup 2018 reitingai

Šių metų sezono prizinis fondas: 2500 €. Jį pasidalins pirmąsias šešias vietas užėmusios komandos pagal šią formulę: 1vt – 1000 €, 2vt – 500 €, 3vt – 400 €; 4vt – 300 €; 5vt – 200 €, 6vt – 100 €.
Plačiau apie reitingus čia.
Pirmo etapo, Vilnius Challenge 2018 rezultatai. Antro etapo, Klaipeda Challenge 2018 rezultatai. Trečio etapo, Kaunas Challenge 2018 rezultatai.
Vieta Komanda Vilnius, 06-03 Klaipėda, 07-28 Kaunas, 08-25 Taškai Laikas
1. OK Telšiai, Telšiai J-VYR 3 vieta (3 bendra) (6:16:31)
Petrulis Vitalijus, Kavaliauskas Regimantas
J-VYR 1 vieta (1 bendra) (4:42:23)
Petrulis Vitalijus, Kavaliauskas Regimantas
J-VYR 1 vieta (1 bendra) (6:44:17)
Kavaliauskas Regimantas, Petrulis Vitalijus
285 17:43:11
2. S-Sportas adventure team, Kaunas J-VYR 4 vieta (4 bendra) (6:25:17)
Morėnas Gediminas, Šumskas Gytis
J-VYR 2 vieta (2 bendra) (4:52:33)
Morėnas Gediminas, Šumskas Gytis
J-VYR 2 vieta (2 bendra) (6:48:27)
Morėnas Gediminas, Šumskas Gytis
260 18:06:17
3. Antaris Team - Vaiduoklis, Vilnius J-VYR 2 vieta (2 bendra) (6:13:28)
Dobilinskas Martynas, Griškonis Tomas
J-VYR 6 vieta (6 bendra) (5:31:01)
Dobilinskas Martynas, Griškonis Tomas
J-VYR 4 vieta (4 bendra) (7:39:24)
Griškonis Tomas, Dobilinskas Martynas
240 19:23:53
4. SIETYNO SM, Vilnius J-VYR 6 vieta (7 bendra) (6:59:24)
Cibas Domantas, Ralys Vytautas
J-VYR 3 vieta (3 bendra) (5:00:42)
Ralys Vytautas, Cibas Domantas
J-VYR 3 vieta (3 bendra) (7:15:41)
Ralys Vytautas, Cibas Domantas
237 19:15:47
5. Ieškome rėmėjų, Vilnius R-VYR 2 vieta (2 bendra) (3:30:07)
Skinulis Pranas, Misiūnas Justas
R-VYR 2 vieta (2 bendra) (5:14:32)
Skinulis Pranas, Misiūnas Justas
R-VYR 2 vieta (2 bendra) (4:38:52)
Misiunas Justas, Skinulis Pranas
225 13:23:31
6. HERBAMEDICUS, Vilnius R-VYR 4 vieta (4 bendra) (3:40:20)
Krasuckis Justas, Narutavičius Tadas
R-VYR 3 vieta (4 bendra) (5:38:56)
Krasuckis Justas, Narutavičius Tadas
R-VYR 9 vieta (11 bendra) (5:18:47)
Krasuckis Justas, Narutavičius Tadas
182 14:38:03
7. OK ĄŽUOLAS, Vilnius R-VYR 1 vieta (1 bendra) (3:28:43)
Pogorelovas Ruslanas, Barkauskas Aidas
R-VYR 13 vieta (14 bendra) (6:37:51)
Rudėnas Darius, Barkauskas Aidas
R-VYR 7 vieta (7 bendra) (5:10:47)
Pogorelovas Ruslanas, Barkauskas Aidas
180 15:17:21
8. ZZ, Riga J-VYR 5 vieta (6 bendra) (6:49:13)
Ansabergs Jānis, Jaudzems Kristaps
J-VYR 5 vieta (5 bendra) (5:10:58)
Ansabergs Jānis, Jaudzems Kristaps
J-VYR 13 vieta (20 bendra) (7:50:55)
Jansons Maris, Ansabergs Jānis
180 19:51:06
9. Baltų lokys, Vilnius J-VYR 7 vieta (8 bendra) (7:14:05)
Lukaševičius Viktoras, Indrišiūnas Laimis
J-VYR 7 vieta (7 bendra) (5:58:56)
Jasinevičius Tomas, Lukaševičius Viktoras
J-VYR 7 vieta (13 bendra) (8:51:45)
Laimis Indrišiūnas, Lukaševičius Viktoras
179 22:04:46
10. Nekantriausi, Vilnius J-MIX 2 vieta (11 bendra) (7:40:23)
Norkutė Neringa, Kantautas Marius
J-MIX 1 vieta (8 bendra) (6:02:21)
Norkutė Neringa, Kantautas Marius
J-MIX 5 vieta (11 bendra) (8:38:02)
Norkutė Neringa, Kantautas Marius
173 22:20:46
11. Žalias Velnias, Vilnius R-VYR 3 vieta (3 bendra) (3:36:10)
Grabauskas Tomas, Truncė Audrius
R-VYR 36 vieta (52 bendra) (4:58:45)
Truncė Audrius, Grabauskas Tomas
R-VYR 3 vieta (3 bendra) (4:40:41)
Grabauskas Tomas, Truncė Audrius
170 13:15:36
12. GIGASTA, Vilnius J-MOT 1 vieta (12 bendra) (8:07:35)
Žvinytė Inga, Paulauskienė Renata
J-MOT 1 vieta (11 bendra) (7:06:07)
Paulauskienė Renata, Žvinytė Inga
J-MIX 4 vieta (9 bendra) (8:30:14)
Šimonis Andrius, Paulauskienė Renata
167 23:43:56
13. Ž999, Vilnius J-VYR 9 vieta (10 bendra) (7:38:28)
Navickas Darius, Petrilionis Marius
J-VYR 10 vieta (12 bendra) (7:12:38)
Navickas Darius, Petrilionis Marius
J-VYR 6 vieta (10 bendra) (8:33:30)
Žygas Juozapas, Petrilionis Marius
166 23:24:36
14. GeRa varuom!, Klaipeda R-VYR 5 vieta (5 bendra) (3:54:51)
Genys Daivaras, Razmus Eligijus
R-VYR 35 vieta (51 bendra) (4:13:36)
Genys Daivaras, Razmus Eligijus
R-VYR 4 vieta (4 bendra) (4:43:09)
Justas Rimša, Genys Daivaras
161 12:51:36
15. Broliai Baltai, Vievis J-VYR 8 vieta (9 bendra) (7:28:25)
Ševeliovas Artūras, Kvedaravičus Ričards
J-VYR 8 vieta (9 bendra) (6:17:51)
Ševeliovas Artūras, Kvedaravičus Ričards
J-VYR 15 vieta (24 bendra) (7:50:09)
Subotinas Vitalijus, Kvedaravičus Ričards
155 21:36:25
16. Autonuoma.com, Vilnius - J-VYR 4 vieta (4 bendra) (5:08:07)
Stankevičius Vilius, Mickus Dovydas
J-MIX 2 vieta (6 bendra) (7:54:16)
Mickuvienė Algirda, Mickus Dovydas
150 13:02:23
17. Milijono eurų vertės bachūrai, Vilnius R-VYR 8 vieta (8 bendra) (4:19:35)
Šumskas Vilius, Bacius Mindaugas
R-VYR 8 vieta (9 bendra) (6:27:58)
Šumskas Vilius, Žyžis Gintaras
R-VYR 12 vieta (14 bendra) (5:36:32)
Šumskas Vilius, Stūrys Simonas
149 16:24:05
18. Jaunimas, Klaipėda R-VYR 7 vieta (7 bendra) (4:07:28)
Pabrėža Ramūnas, Vaišvilas Marius
R-VYR 34 vieta (49 bendra) (5:27:09)
Vaišvilas Marius, Pabrėža Ramūnas
R-VYR 8 vieta (10 bendra) (5:17:16)
Pabrėža Ramūnas, Vaišvilas Marius
138 14:51:53
19. Compass Point, Telsiai J-VYR 1 vieta (1 bendra) (6:03:05)
Stupelis Rimvydas, Stupelis Romualdas
J-VYR 13 vieta (22 bendra) (5:14:18)
Kilbauskas Darius, Stupelis Rimvydas
- 135 11:17:23
20. Medidomus.lt, Uzpaliai R-VYR 13 vieta (16 bendra) (4:40:43)
Sirvydis Audrius, Krokas Mindaugas
R-VYR 5 vieta (6 bendra) (6:07:56)
Sirvydis Audrius, Krokas Mindaugas
R-VYR 17 vieta (22 bendra) (6:24:03)
Sirvydis Audrius, Krokas Mindaugas
129 17:12:42
21. Incredible & Magic, Vilnius J-MOT 2 vieta (20 bendra) (8:53:38)
Baltriukaitė Ieva, Mačionytė Miglė
J-MOT 2 vieta (13 bendra) (7:23:13)
Baltriukaitė Ieva, Mačionytė Miglė
J-MOT 1 vieta (15 bendra) (8:46:17)
Baltriukaitė Ieva, Mačionytė Miglė
129 25:03:08
22. festina lente, Vilnius J-VYR 11 vieta (14 bendra) (8:23:49)
Mikalajūnas Martynas, Kazlauskas Tadas
J-VYR 12 vieta (16 bendra) (8:01:34)
Zaveckas Andrius, Mikalajūnas Martynas
J-VYR 11 vieta (18 bendra) (9:02:06)
Zaveckas Andrius, Mikalajūnas Martynas
129 25:27:29
23. EnergyStar, Riga J-MIX 7 vieta (35 bendra) (8:48:54)
Breide Inese, Breide Raimonds
J-MIX 5 vieta (19 bendra) (6:59:06)
Breide Inese, Breide Raimonds
J-MIX 6 vieta (12 bendra) (8:51:54)
Breide Raimonds, Breide Inese
124 24:39:54
24. Break a leg, Vilnius M-MIX 2 vieta (3 bendra) (2:47:48)
Gembutaitė Sandra, Skalskis Lukas
M-MIX 3 vieta (5 bendra) (3:37:54)
Skalskis Lukas, Gembutaitė Sandra
M-MIX 9 vieta (20 bendra) (4:58:39)
Skalskis Lukas, Gembutaitė Sandra
122 11:24:21
25. Realistai, Vilnius M-VYR 1 vieta (1 bendra) (2:21:15)
Dulskis Marijus,
- M-VYR 1 vieta (1 bendra) (3:31:59)
Dulskis Marijus, Račkauskas Vaidas
120 05:53:14
26. Girteka, Vilnius - J-VYR 9 vieta (10 bendra) (7:00:22)
Kriukas Darius, Narvydas Simonas
J-VYR 5 vieta (8 bendra) (8:16:06)
Narvydas Simonas, Kriukas Darius
120 15:16:28
27. KLK, Klaipėda - R-VYR 9 vieta (10 bendra) (6:31:17)
Tautkevičius Karolis, Šlyžius Gediminas
R-VYR 5 vieta (5 bendra) (5:03:10)
Tautkevičius Karolis, Šlyžius Gediminas
114 11:34:27
28. Komandos pavadinimas pats geriausias, Kaunas M-MIX 1 vieta (2 bendra) (2:39:14)
Trimakė Kristina, Trimakas Gediminas
- M-MIX 1 vieta (2 bendra) (3:34:47)
Trimakė Kristina, Trimakas Gediminas
110 06:14:01
29. Night City, Grodno R-VYR 60 vieta (92 bendra) (3:43:51)
Vorobyov Dmitry, Krasko Pavel
R-VYR 1 vieta (1 bendra) (4:17:32)
Vorobyov Dmitry, Krasko Pavel
- 110 08:01:23
30. SPORTLAND, Vilnius J-MIX 3 vieta (24 bendra) (8:41:35)
Jonušas Donatas, Plūkaitė Monika
J-MIX 4 vieta (18 bendra) (7:53:21)
Jonušas Donatas, Plūkaitė Monika
J-MIX 7 vieta (21 bendra) (7:54:20)
Jonušas Donatas, Plūkaitė Monika
109 24:29:16
31. Jureiviai, Vilnius R-VYR 23 vieta (26 bendra) (4:51:44)
Gumbrys Gintas, Kaikaris Andrius
R-VYR 10 vieta (11 bendra) (6:31:28)
Kaikaris Andrius, Gumbrys Gintas
R-VYR 34 vieta (45 bendra) (6:19:23)
Gumbrys Gintas, Kaikaris Andrius
108 17:42:35
32. MDAL, Palanga R-VYR 81 vieta (127 bendra) (4:28:59)
Daraška Mindaugas, Liudvinavičius Aidas
R-VYR 11 vieta (12 bendra) (6:33:48)
Daraška Mindaugas, Liudvinavičius Aidas
R-MIX 16 vieta (53 bendra) (6:49:50)
Liudvinavičius Aidas, Mockaitienė Simona
106 17:52:37
33. Cave people, Minsk J-MIX 4 vieta (30 bendra) (7:27:20)
Bandarovich Iryna, Kastramin Aleh
J-MOT 3 vieta (21 bendra) (7:57:15)
Majsiajuk Iryna, Bandarovich Iryna
J-MOT 2 vieta (25 bendra) (8:41:47)
Bandarovich Iryna, Liauchuk Irina
105 24:06:22
34. Bulls, Krekenava - M-VYR 1 vieta (1 bendra) (3:31:29)
Malinauskas Lukas, Pranckaitis Simas
M-VYR 4 vieta (6 bendra) (4:08:51)
Adamkevičius Simonas, Pranckaitis Simas
104 07:40:20
35. Žaibas, Vilnius R-VYR 35 vieta (43 bendra) (5:07:11)
Janulionis Darius, Vyšniauskas Egidijus
M-VYR 3 vieta (6 bendra) (3:47:30)
Vyšniauskas Egidijus, Janulionis Darius
R-VYR 26 vieta (33 bendra) (6:52:27)
Janulionis Darius, Vyšniauskas Egidijus
104 15:47:08
36. Du Tomai, Kaunas R-VYR 46 vieta (66 bendra) (5:32:58)
Stasiukaitis Tomas, Bendikas Tomas
R-VYR 12 vieta (13 bendra) (6:35:23)
Bendikas Tomas, Stasiukaitis Tomas
R-VYR 22 vieta (28 bendra) (6:46:40)
Stasiukaitis Tomas, Bendikas Tomas
104 18:55:01
37. Ramuma, Vilnius M-VYR 16 vieta (34 bendra) (3:24:51)
Petrauskas Jaunius, Gudelis Arvydas
M-VYR 2 vieta (4 bendra) (3:37:48)
Petrauskas Jaunius, Gudelis Arvydas
R-VYR 28 vieta (38 bendra) (6:57:53)
Petrauskas Jaunius, Gudelis Arvydas
103 14:00:32
38. Supercoolmegawow3000, Stokholmas R-MIX 5 vieta (37 bendra) (5:01:04)
Preikšaitė Akvilė, Preikša Algirdas
R-VYR 15 vieta (16 bendra) (6:43:21)
Preikša Algirdas, Toleikis Šarūnas
R-VYR 15 vieta (18 bendra) (5:59:07)
Preikša Algirdas, Preikša Augustas
102 17:43:32
39. Žemaitijos gladiatoriai, Vilnius R-VYR 20 vieta (23 bendra) (4:48:40)
Jankauskas Mindaugas, Rekašius Darius
R-VYR 14 vieta (15 bendra) (6:40:31)
Rekašius Darius, Jankauskas Mindaugas
R-VYR 20 vieta (25 bendra) (6:32:23)
Jankauskas Mindaugas, Rekašius Darius
100 18:01:34
40. Katė ir šuo, Kaunas R-MIX 7 vieta (42 bendra) (5:06:45)
Juodis Kornelijus, Talalaitė Milda
R-MIX 9 vieta (36 bendra) (6:58:59)
Juodis Kornelijus, Talalaitė Milda
R-MIX 3 vieta (16 bendra) (5:55:11)
Talalaitė Milda, Juodis Kornelijus
98 18:00:55
41. PROktologai, Copenhagen J-VYR 10 vieta (13 bendra) (8:12:56)
Jasinskas Mindaugas, Valintelis Valdas
- J-VYR 8 vieta (14 bendra) (7:53:46)
Jasinskas Mindaugas, Valintėlis Valdas
96 16:06:42
42. Grand C, Vilnius R-VYR 17 vieta (20 bendra) (4:43:09)
Gregorauskas Julius, Miknevičius Audrius
R-VYR 39 vieta (56 bendra) (6:27:05)
Miknevičius Audrius, Gregorauskas Julius
R-VYR 14 vieta (17 bendra) (5:57:46)
Gregorauskas Julius, Miknevičius Audrius
96 17:08:00
43. Virpančių Gitarų Duetas, Vilnius R-VYR 77 vieta (120 bendra) (5:12:57)
Antanavičius Jonas, Petronis Karolis
J-VYR 14 vieta (23 bendra) (7:44:55)
Antanavičius Jonas, Petronis Karolis
R-VYR 18 vieta (23 bendra) (6:29:24)
Petronis Karolis, Antanavičius Jonas
95 19:27:16
44. SPURGIAI, Vilnius M-MIX 9 vieta (12 bendra) (3:03:18)
Pipiraitė Kotryna, Jasas Karolis
M-MIX 5 vieta (11 bendra) (3:54:20)
Jasas Karolis, Pipiraitė Kotryna
M-MIX 18 vieta (45 bendra) (5:24:10)
Pipiraitė Kotryna, Jasas Karolis
94 12:21:48
45. TELŠIŲ PANOS, Telšiai Z-MOT 4 vieta (29 bendra) (3:01:21)
Kavaliauskienė Kristina, Petrulienė Indrė
Z-MOT 3 vieta (6 bendra) (4:42:37)
Kavaliauskienė Kristina, Petrulienė Indre
Z-MOT 2 vieta (4 bendra) (3:37:35)
Kavaliauskienė Kristina, Petrulienė Indrė
93 11:21:33
46. ForFun, Klaipėda - M-MIX 2 vieta (3 bendra) (3:35:23)
Viršilaitė Kristina, Vaičius Kęstutis
M-MIX 2 vieta (7 bendra) (4:18:41)
Vaičius Kęstutis, Viršilaitė Kristina
92 07:54:04
47. EAx3, Vilnius R-MIX 14 vieta (54 bendra) (5:20:34)
Dūmanienė Eliza, Dūmanas Arnas
R-MIX 11 vieta (42 bendra) (6:37:46)
Dūmanas Arnas, Dūmanienė Eliza
R-MIX 13 vieta (47 bendra) (6:29:22)
Dūmanienė Eliza, Dūmanas Arnas
90 18:27:42
48. Pabandom dar kartą, Vilnius R-MIX 3 vieta (30 bendra) (4:55:48)
Sviklas Vilmantas, Čiužaitė Eglė
R-MIX 3 vieta (23 bendra) (6:54:44)
Čiužaitė Eglė, Sviklas Vilmantas
R-MIX 6 vieta (27 bendra) (6:38:44)
Čiužaitė Eglė, Sviklas Vilmantas
90 18:29:16
49. Borachos, Klaipėda R-MIX 12 vieta (51 bendra) (5:17:43)
Baranauskaitė Edita, Venckevičius Gintas
R-MIX 5 vieta (27 bendra) (7:00:28)
Baranauskaitė Edita, Venckevičius Gintas
R-VYR 37 vieta (51 bendra) (6:41:37)
Venckevičius Gintas, Gibavičius Vidmantas
90 18:59:48
50. Šiauliai 100, Šiauliai R-VYR 34 vieta (40 bendra) (5:03:05)
Mituzas Liutauras, Kazanavičius Narūnas
R-VYR 31 vieta (43 bendra) (7:09:28)
Mituzas Liutauras, Kazanavičius Narūnas
R-VYR 31 vieta (42 bendra) (6:47:26)
Kazanavičius Narūnas, Mituzas Liutauras
90 18:59:59
51. 29 Seconds to Mars, Vitebsk R-MIX 20 vieta (70 bendra) (5:40:28)
Kamarchuk Alena, Charniauski Artsiom
R-MIX 13 vieta (46 bendra) (6:57:20)
Charniauski Artsiom, Kamarchuk Alena
R-MIX 12 vieta (46 bendra) (6:27:03)
Charniauski Artsiom, Kamarchuk Alena
90 19:04:51
52. Ž999, Vilnius #1 R-MIX 19 vieta (67 bendra) (5:34:59)
Pranskeviciutė Evita, Pranskevičius Andrius
R-MIX 10 vieta (38 bendra) (6:55:53)
Čiuplienė Rita, Pranskevičius Andrius
R-MIX 7 vieta (30 bendra) (6:50:09)
Pranskevičius Andrius, Senkevič Olga
90 19:21:01
53. Broliai, Klaipeda R-VYR 85 vieta (134 bendra) (5:24:07)
Lubys Valdas, Lubys Robertas
R-VYR 22 vieta (25 bendra) (6:57:15)
Lubys Robertas, Lubys Valdas
R-VYR 30 vieta (40 bendra) (6:59:40)
Lubys Robertas, Lubys Valdas
90 19:21:02
54. Tractor, Vilnius R-VYR 59 vieta (91 bendra) (6:58:58)
Jakovlevas Tomas, Krugliakovas Povilas
R-VYR 24 vieta (29 bendra) (6:49:29)
Grajauskas Lukas, Krugliakovas Povilas
R-VYR 24 vieta (31 bendra) (6:50:12)
Krugliakovas Povilas, Tereikis Gytis
90 20:38:39
55. Hauset, Vilnius Z-MOT 2 vieta (25 bendra) (2:48:32)
Šepetytė Gintarė, Bernatavičiūtė Asta
Z-MOT 2 vieta (4 bendra) (4:31:40)
Bernatavičiūtė Asta, Šepetytė Gintarė
Z-MIX 4 vieta (10 bendra) (3:58:19)
Bernatavičiūtė Asta, Pundzius Valentas
89 11:18:31
56. 2A, Širvintos M-MIX 13 vieta (20 bendra) (3:09:06)
Kuznecovienė Anna, Sysas Algirdas
M-MIX 7 vieta (18 bendra) (4:32:43)
Sysas Algirdas, Kuznecovienė Anna
M-MIX 5 vieta (11 bendra) (4:31:46)
Sysas Algirdas, Kuznecovienė Anna
89 12:13:35
57. Checkmate, Vilnius R-MIX 9 vieta (48 bendra) (5:13:47)
Adamkevičiūtė Lauryna, Pranckaitis Dovidas
M-MIX 1 vieta (2 bendra) (3:31:31)
Pranckaitis Dovidas, Adamkevičiūtė Lauryna
- 85 08:45:18
58. ALL OK, Vilnius M-MIX 15 vieta (29 bendra) (3:14:49)
Čepokas Darius, Čepokienė Lina
M-MIX 8 vieta (19 bendra) (4:33:41)
Čepokienė Lina, Čepokas Darius
M-MIX 6 vieta (13 bendra) (4:40:16)
Čepokienė Lina, Čepokas Darius
85 12:28:46
59. Kubos pabegeliai, Vilnius R-VYR 32 vieta (38 bendra) (5:01:21)
Varna Arturas, Butkevicius Vytautas
R-VYR 37 vieta (54 bendra) (6:49:27)
Mockus Gvidas, Varna Arturas
M-VYR 16 vieta (30 bendra) (5:20:59)
Varna Arturas, Mockus Gvidas
85 17:11:47
60. NEPAL, Palanga M-MIX 18 vieta (35 bendra) (3:28:00)
Kalvaitis Romandas, Kalvaitienė Deimantė
R-MIX 4 vieta (26 bendra) (7:00:03)
Kalvaitis Romandas, Kalvaitienė Deimantė
R-MIX 17 vieta (57 bendra) (6:49:08)
Kalvaitis Romandas, Kalvaitienė Deimantė
85 17:17:11
61. OS programeriai, Vilnius - - R-VYR 1 vieta (1 bendra) (4:36:05)
Sabaliauskas Giedrius, Tirlikas Martynas
80 04:36:05
62. trumpam, Vilnius J-MIX 5 vieta (32 bendra) (5:06:27)
Žukauskaitė Loreta, Jakštys Vytautas
J-MIX 2 vieta (15 bendra) (7:49:35)
Žukauskaitė Loreta, Jakštys Vytautas
- 80 12:56:02
63. TeamBros, Kaunas M-VYR 55 vieta (129 bendra) (3:52:03)
Šukys Laimonas, Šukys Edvinas
M-VYR 12 vieta (21 bendra) (4:52:27)
Šukys Edvinas, Šukys Laimonas
M-VYR 8 vieta (17 bendra) (4:49:46)
Šukys Laimonas, Šukys Edvinas
79 13:34:16
64. Kognityvinis disonansas, Vilnius M-MIX 3 vieta (4 bendra) (2:52:49)
Kungienė Daiva, Paluckas Edgaras
R-MIX 2 vieta (21 bendra) (6:37:37)
Kungienė Daiva, Paluckas Edgaras
- 78 09:30:26
65. roole2019, Vilnius M-VYR 24 vieta (57 bendra) (3:45:45)
Ambrasas Vytautas, Mačaitis Almantas
M-VYR 15 vieta (24 bendra) (5:07:56)
Ambrasas Vytautas, Mačaitis Almantas
M-VYR 9 vieta (18 bendra) (4:54:25)
Mačaitis Almantas, Ambrasas Vytautas
78 13:48:06
66. Katanai, Vilnius M-MIX 24 vieta (45 bendra) (3:43:01)
Šueris Augustinas, Gvazdauskaitė Andrė
M-MIX 10 vieta (34 bendra) (5:42:31)
Šueris Augustinas, Gvazdauskaitė Andrė
M-MIX 8 vieta (19 bendra) (4:56:39)
Gvazdauskaitė Andrė, Šueris Augustinas
77 14:22:11
67. VGL Sport, Telsiai R-MIX 2 vieta (12 bendra) (4:28:25)
Valauskas Gintautas, Valauskė Loreta
R-MIX 15 vieta (53 bendra) (5:28:55)
Valauskas Gintautas, Valauskė Loreta
- 76 09:57:20
68. Naktinis sliekas, Vilnius M-VYR 49 vieta (119 bendra) (3:43:37)
Navikonis Žilvinas, Adomaitis Ernestas
M-VYR 11 vieta (20 bendra) (4:51:19)
Navikonis Žilvinas, Adomaitis Ernestas
M-VYR 15 vieta (29 bendra) (5:16:09)
Adomaitis Ernestas, Navikonis Žilvinas
76 13:51:05
69. Būdakalnis-Manaslu, Vilnius J-MIX 1 vieta (5 bendra) (6:45:59)
Dmukauskas Šarūnas, Puišienė Roma
- - 75 06:45:59
70. Nordic Cab, Ignalina - - J-MIX 1 vieta (5 bendra) (7:43:15)
Mačiulis Dainius, Arlauskienė Ramunė
75 07:43:15
71. Memelio kariai, Klaipėda - M-VYR 4 vieta (7 bendra) (3:47:39)
Rusteika Remigijus, Paltovskij Aleksej
Z-VYR 2 vieta (8 bendra) (3:57:07)
Sinyak Yury, Paltovskij Aleksej
75 07:44:46
72. NEPASKUTINIAI, Siauliai M-VYR 43 vieta (110 bendra) (3:37:07)
Kucevicius Kestutis, Dobrovolskis Ramunas
M-VYR 20 vieta (30 bendra) (5:20:10)
Dobrovolskis Ramunas, Kucevicius Kestutis
M-VYR 12 vieta (25 bendra) (5:05:47)
Fokas Marius, Dobrovolskis Ramunas
75 14:03:04
73. Run and Gun, Vilnius M-VYR 38 vieta (86 bendra) (4:35:27)
Giliauskas Pavel, Vasiukevič Edvin
M-MIX 12 vieta (38 bendra) (5:44:38)
Vasiukevič Edvin, Vasiukevič Justina
M-VYR 20 vieta (37 bendra) (6:04:10)
Dulko Gžegož, Vasiukevič Edvin
75 16:24:15
74. GoLang, Vilnius M-MIX 53 vieta (109 bendra) (5:30:56)
Sabaliauskas Eugenijus, Muraško Elena
M-VYR 23 vieta (35 bendra) (5:43:00)
Sabaliauskas Eugenijus, Jokubauskas Aistis
M-VYR 17 vieta (31 bendra) (5:51:09)
Jokubauskas Aistis, Sabaliauskas Eugenijus
75 17:05:05
75. Power of friends, Krekenava R-VYR 37 vieta (47 bendra) (5:13:42)
Lukoševičius Mantas, Pranckaitis Simas
- R-VYR 11 vieta (13 bendra) (5:25:38)
Pranckaitis Dovidas, Lukoševičius Mantas
74 10:39:20
76. NalevaikaTeam, Grodno Z-MIX 4 vieta (5 bendra) (1:57:51)
Ivanova Halina, Nalevaika Pavel
Z-MIX 3 vieta (5 bendra) (4:37:35)
Nalevaika Hanna, Nalevaika Pavel
- 72 06:35:26
77. Rokantiškių briedžiai, Vilnius M-VYR 2 vieta (8 bendra) (2:58:43)
Danaitis Aurimas, Šimėnas Andrius
M-VYR 8 vieta (14 bendra) (4:04:24)
Danaitis Aurimas, Šimėnas Andrius
- 72 07:03:07
78. Arbuzss, Vilnius R-VYR 11 vieta (14 bendra) (4:35:03)
Mednikovas Justinas, Tamoševičius Tomas
- R-VYR 19 vieta (24 bendra) (6:31:53)
Tamoševičius Tomas, Mednikovas Justinas
72 11:06:56
79. S-Sportas, Kaunas - R-MIX 1 vieta (3 bendra) (5:17:42)
Ambrazaitė Vesta, Žigilėjus Aidas
- 70 05:17:42
80. Kovinės patriotės, Klaipėda - Z-MOT 1 vieta (2 bendra) (3:52:57)
Tautavičiūtė Rasa, Trimailovaitė Brigita
M-MOT 2 vieta (43 bendra) (6:08:34)
Tautavičiūtė Rasa, Trimailovaitė Brigita
70 10:01:31
81. SPEEDWAY, Vilnius J-VYR 25 vieta (31 bendra) (7:18:05)
Rudys Mindaugas, Rudys Audrius
J-VYR 19 vieta (20 bendra) (4:47:52)
Rudys Audrius,
- 70 12:05:57
82. Fuxai, Rokiškis - J-VYR 15 vieta (24 bendra) (7:48:47)
Fedotovas Andrius, Baukys Ramūnas
J-VYR 16 vieta (26 bendra) (8:46:06)
Fedotovas Andrius, Baukys Ramūnas
70 16:34:53
83. Telšių meškutės, Telšiai - Z-MOT 4 vieta (7 bendra) (4:42:39)
Paulauskienė Raminta, Sutkienė Kristina
Z-MOT 3 vieta (6 bendra) (3:40:39)
Sutkienė Kristina, Paulauskienė Raminta
69 08:23:18
84. Dvigubas Ka, Kaunas - - J-MIX 3 vieta (7 bendra) (8:07:54)
Karaša Darius, Kalvelytė Viktorija
67 08:07:54
85. Challenge accepted, Vilnius #1 #2 R-VYR 33 vieta (39 bendra) (5:02:55)
Bielskis Justinas, Makaras Martynas
- J-VYR 12 vieta (19 bendra) (9:02:56)
Bielskis Justinas, Makaras Martynas
67 14:05:51
86. Mėta ir Maja lieka namie II, Vilnius M-MIX 7 vieta (10 bendra) (3:00:42)
Januševskaitė Vida, Tekutjev Jevgenij
- M-MIX 7 vieta (16 bendra) (4:48:34)
Januševskaitė Vida, Tekutjev Jevgenij
66 07:49:16
87. GeoTwixai, Vilnius R-VYR 55 vieta (80 bendra) (6:14:01)
Stasiūnas Rolandas, Šmyt Edvard
R-VYR 16 vieta (17 bendra) (6:43:40)
Stasiūnas Rolandas, Šmyt Edvard
- 66 12:57:41
88. Gardinas United, Grodno - R-VYR 4 vieta (5 bendra) (6:02:50)
Vorobjov Aleksej, Syravatkin Maksim
- 64 06:02:50
89. Panų valdovai, Vilnius - R-VYR 17 vieta (18 bendra) (6:49:11)
Dargis Donatas, Mameniškis Algirdas
R-VYR 21 vieta (26 bendra) (6:33:57)
Mameniškis Algirdas, Dargis Donatas
64 13:23:08
90. Unbreakable ju2ju2, Vilnius R-VYR 16 vieta (19 bendra) (4:43:07)
Vasiliauskas Vytautas, Kameneckas Justinas
- R-VYR 16 vieta (21 bendra) (6:19:33)
Vasiliauskas Vytautas, Kameneckas Justinas
62 11:02:40
91. Ride or Die, Vilnius R-VYR 6 vieta (6 bendra) (3:58:09)
Žilakauskis Giedrius, Bakanauskas Ignotas
- - 61 03:58:09
92. NESK, Kaunas - - R-VYR 6 vieta (6 bendra) (5:06:38)
Valiuška Dovydas, Šustauskas Egidijus
61 05:06:38
93. arkpro.lt voveresnamai.lt, Klaipėda R-VYR 19 vieta (22 bendra) (4:46:43)
Leonavičius Lukas, Sipavičius Paulius
R-VYR 29 vieta (40 bendra) (6:43:30)
Leonavičius Lukas, Sipavičius Paulius
- 60 11:30:13
94. Dryžuoti Vienaragiai, Vilnius R-VYR 28 vieta (32 bendra) (4:56:07)
Tyla Kęstutis, Vaičiulis Egidijus
R-MIX 6 vieta (33 bendra) (6:55:31)
Tyla Kęstutis, Vaščiūnaitė Tylienė Julija
- 60 11:51:38
95. BOOOOM!, Minsk R-MIX 21 vieta (72 bendra) (5:46:11)
Paliakova Hanna, Turavets Vadzim
R-MIX 12 vieta (45 bendra) (6:54:01)
Turavets Vadzim, Paliakova Hanna
- 60 12:40:12
96. Dvi kalorijos, Vilnius R-MIX 26 vieta (88 bendra) (6:36:02)
Dapkutė Monika, Jablonskis Martynas
- R-MIX 15 vieta (52 bendra) (6:56:00)
Jablonskis Martynas, Dapkutė Monika
60 13:32:02
97. easy one, Vilnius R-MIX 25 vieta (87 bendra) (6:32:20)
Sakalauskaitė Adelė, Mankevičius Matas
R-MIX 8 vieta (35 bendra) (7:01:27)
Sakalauskaitė Adelė, Mankevičius Matas
- 60 13:33:47
98. easy two, Vilnius R-MIX 37 vieta (122 bendra) (3:53:27)
Bendoraitienė Rūta, Bendoraitis Žilvinas
Z-VYR 1 vieta (12 bendra) (4:27:13)
Bendoraitis Žilvinas, Naprys Ignas
- 59 08:20:40
99. Orientyrai, Kaunas - M-VYR 7 vieta (12 bendra) (3:58:47)
Okulič Kazarinas Vaidotas, Triponis Saulius Paulius
M-VYR 21 vieta (38 bendra) (5:01:42)
Triponis Saulius Paulius, Naskauskas Saulius
59 09:00:29
100. Broliai Troliai, Vilnius - R-VYR 6 vieta (7 bendra) (6:17:36)
Dagys Eigminas, Dagys Sirvydas
- 58 06:17:36
101. dolgovas.com, Vilnius - - R-MIX 1 vieta (8 bendra) (5:13:25)
Dolgovas Andrejus, Dolgovienė Vida
55 05:13:25
102. Metam šaibą, Klaipėda - R-VYR 7 vieta (8 bendra) (6:23:16)
Eringis Justas, Eringis Evaldas
- 55 06:23:16
103. Princas&Panda, Vilnius M-MIX 11 vieta (16 bendra) (3:06:53)
Žėglytė Jurgita, Achimovičius Andrejus
- M-MIX 10 vieta (21 bendra) (5:00:01)
Avchimovičius Andrejus, Žėglytė Jurgita
55 08:06:54
104. IKIBeni!, Vilnius - R-VYR 28 vieta (39 bendra) (6:08:45)
Raulušonis Benediktas, Paulauskas Egidijus
M-VYR 25 vieta (46 bendra) (3:48:23)
Paulauskas Egidijus, Edvinas Šulskis
55 09:57:08
105. Ne ochkui!, Minsk Z-MIX 21 vieta (30 bendra) (3:06:24)
Zakharov Ivan, Semyonova Anastasiya
Z-MIX 4 vieta (8 bendra) (4:43:37)
Sinyak Yuriy, Semyonova Anastasiya
- 53 07:50:01
106. JAMAO, Vilnius R-MIX 1 vieta (9 bendra) (4:19:59)
Mažeikė Agnė, Mažeika Marius
- - 52 04:19:59
107. S-SPORTAS, Zarasai - - R-MIX 2 vieta (9 bendra) (5:16:55)
Razmė Augustė, Kilbauskas Darius
52 05:16:55
108. Bukashki Team, Minsk Z-MIX 22 vieta (32 bendra) (3:15:39)
Bukalau Aleh, Bukalava Volha
Z-MIX 5 vieta (10 bendra) (4:44:51)
Bukalau Aleh, Bukalava Volha
- 51 08:00:30
109. Stasioniai, Vilnius Z-MIX 1 vieta (1 bendra) (1:48:56)
Stasionienė Raminta, Stasionis Vytautas
- - 50 01:48:56
110. ViMi, Klaipėda - Z-MIX 1 vieta (1 bendra) (3:11:43)
Labžentytė Violeta, Stražinskas Mindaugas
- 50 03:11:43
111. Važiuojam, Kaunas - - Z-MIX 1 vieta (1 bendra) (3:20:31)
Krėpštė Lina, Krėpšta Simonas
50 03:20:31
112. Medeina OK, Kaunas - - M-MOT 1 vieta (3 bendra) (3:48:32)
Šimkonienė Asta, Bogužinskienė Audra
50 03:48:32
113. Ilgi kaip Jėzus, Vilnius R-VYR 9 vieta (10 bendra) (4:23:27)
Valančius Ignas, Milašius Povilas
- - 50 04:23:27
114. Mėmelis, Klaipėda M-MIX 28 vieta (51 bendra) (3:44:31)
Bružaitė Rima, Matulis Andrius
M-MIX 20 vieta (48 bendra) (4:54:45)
Skudraitė Akvilė, Matulis Andrius
- 50 08:39:16
115. Naujokai, Šiauliai M-VYR 44 vieta (111 bendra) (3:37:10)
Baltaragis Gvidas, Selvenis Egidijus
M-VYR 19 vieta (29 bendra) (5:20:06)
Selvenis Egidijus, Baltaragis Gvidas
- 50 08:57:16
116. JoVi, Staniūnai M-MIX 27 vieta (49 bendra) (3:44:07)
Džiuvenis Vitalijus, Džiuvenienė Jovita
- M-MIX 13 vieta (33 bendra) (5:43:36)
Džiuvenis Vitalijus, Džiuvenienė Jovita
50 09:27:43
117. Inžinieriai, Klaipėda M-VYR 25 vieta (60 bendra) (3:49:55)
Rimdžius Dovydas, Stropus Deimantas
M-VYR 24 vieta (36 bendra) (5:43:35)
Stropus Deimantas, Rimdžius Dovydas
- 50 09:33:30
118. NO NAME, Grodna M-MOT 15 vieta (130 bendra) (4:00:57)
Siauko Katsiaryna, Buyak Evgeniya
M-MOT 3 vieta (53 bendra) (5:37:28)
Buyak Yauheniya, Siauko Katsiaryna
- 50 09:38:25
119. Traukvėjis, Palanga - M-MIX 9 vieta (32 bendra) (5:39:43)
Svėrytė Monika, Vosylius Dainius
M-MIX 14 vieta (34 bendra) (5:49:11)
Vosylius Dainius, Svėrytė Monika
50 11:28:54
120. KPP, Kaunas - - M-VYR 2 vieta (4 bendra) (3:51:21)
Vaitiekus Arturas, Rekštys Vaidas
48 03:51:21
121. Nešiandien, Vilnius R-VYR 89 vieta (11 bendra) (4:23:45)
Anciukevičius Paulius,
- - 48 04:23:45
122. Winners & champions, Vilnius - J-VYR 11 vieta (14 bendra) (7:43:22)
Lingys Paulius, Žagata Zemgus
- 47 07:43:22
123. Cibuliukai, Vilnius M-MIX 4 vieta (5 bendra) (2:55:03)
Zacharenko Viktorija, Bartkevičius Algirdas
- - 46 02:55:03
124. Finnfoam #3, Kaunas - - M-VYR 3 vieta (5 bendra) (3:57:13)
Čaplikas Laimonas, Šablinskas Žydrūnas
46 03:57:13
125. Saulė-Tamsta, Vilnius - - R-VYR 10 vieta (12 bendra) (5:21:16)
Kniukšta Romualdas, Mikalauskas Robertas
46 05:21:16
126. UAB Emesta, Vilnius Z-MOT 5 vieta (31 bendra) (3:07:14)
Oldenburg Vesta, Stepšytė Emilija
- Z-MOT 5 vieta (15 bendra) (5:05:38)
Stepšytė Emilija, Oldenburg Vesta
46 08:12:52
127. Not geeks at all, Vilnius Z-MIX 2 vieta (2 bendra) (1:52:30)
Savicianskas Sarunas, Cizinauskaitė Joana
- - 45 01:52:30
128. Pirma jungiam, Kaunas - - Z-VYR 5 vieta (2 bendra) (3:20:32)
Lukoševičius Augustas,
45 03:20:32
129. Duokit vandens, Vilnius J-VYR 12 vieta (15 bendra) (8:28:36)
Marcinkus Laurynas, Stasinas Jurgis
- - 45 08:28:36
130. Godopoco, Kaunas M-MIX 6 vieta (6 bendra) (2:56:28)
Levickaitė Ringaile, Mačiulevičius Paulius
- - 44 02:56:28
131. Baleišynė, Vilnius R-VYR 10 vieta (13 bendra) (4:28:52)
Baleišis Šarūnas, Baleišis Kęstutis
- - 44 04:28:52
132. This is how we do it, Vilnius J-VYR 13 vieta (16 bendra) (8:46:37)
Opanovičus Paulius, Skaudžius Ramūnas
- - 43 08:46:37
133. Visada pirmi nuo galo, Marijampolė - - J-VYR 9 vieta (16 bendra) (8:57:10)
Urbas Jurgis, Urbas Jonas
43 08:57:10
134. AM, Kaunas M-MIX 5 vieta (7 bendra) (2:56:29)
Levickienė Ausra, Levickas Mindaugas
- - 42 02:56:29
135. Telšių liūtą, Telšiai - - J-VYR 10 vieta (17 bendra) (7:36:48)
Malūkas Arūnas, Platakis Audrius
41 07:36:48
136. 802, Moscow - J-MIX 3 vieta (17 bendra) (7:59:50)
Rogal Anna, Petrov Sergey
- 41 07:59:50
137. Dinastija, Vilnius J-VYR 14 vieta (17 bendra) (8:54:35)
Mieželis Paulius, Tranas Linas
- - 41 08:54:35
138. Bacon Pancakes, Vilnius Z-VYR 1 vieta (3 bendra) (1:53:20)
Nekraševičius Vytautas, Stasytis Mantas
- - 40 01:53:20
139. Lapės, Kaunas - - Z-MOT 1 vieta (3 bendra) (3:37:33)
Raslavičienė Eglė, Grigaitė Martyna
40 03:37:33
140. Galim ir greičiau II, Skuodas - M-VYR 5 vieta (8 bendra) (3:49:56)
Eringis Giedrius, Eringis Einaras
- 40 03:49:56
141. SKRIPKAUSKAI, Klaipėda - Z-MIX 2 vieta (3 bendra) (3:54:48)
Skripkauskas Arunas, Skripkauskienė Dovile
- 40 03:54:48
142. Maršruto diktatoriai, Kaunas - - M-VYR 5 vieta (8 bendra) (4:22:54)
Ulba Aidas, Aleknavičius Domantas
40 04:22:54
143. Ą Komanda, Vilnius R-VYR 12 vieta (15 bendra) (4:37:57)
Pužas Donatas, Pauliukevičius Povilas
- - 40 04:37:57
144. Mąmų pryncai, Klaipėda - - R-VYR 13 vieta (15 bendra) (5:38:27)
Mikšys Julius, Kojis Tomas
40 05:38:27
145. FOCUS running, Vilnius J-VYR 15 vieta (18 bendra) (7:55:27)
Mendelevičius Mantas, Valatkevičius Darius
- - 39 07:55:27
146. 4 D, Klaipėda Z-MIX 3 vieta (4 bendra) (1:54:16)
Reika Donatas, Reikė Deimantė
- - 38 01:54:16
147. Bėk broli bėk, Vilnius M-VYR 3 vieta (9 bendra) (2:58:59)
Šerys Viktoras, Šerys Povilas
- - 38 02:58:59
148. DEMO, Klaipėda - M-VYR 6 vieta (9 bendra) (3:51:54)
Janušaitis Jonas, Bertulis Aurimas
- 38 03:51:54
149. DSC, Kaunas - - M-MIX 3 vieta (9 bendra) (4:24:56)
Virbaitis Stasys, Vaičiulytė Odeta
38 04:24:56
150. TRItonas, Vilnius J-VYR 16 vieta (19 bendra) (7:49:16)
Tolstokorovas Jevegnijus, Čukauskas Vytenis
- - 37 07:49:16
151. Neramus Vėjas, Kaunas - - Z-MIX 2 vieta (5 bendra) (3:40:38)
Morkūnė Indrė, Morkūnas Edvinas
36 03:40:38
152. Po padu, Vilnius - M-MIX 4 vieta (10 bendra) (3:52:58)
Ranonis Gediminas, Ranonienė Loreta
- 36 03:52:58
153. LG, Kaunas - - M-MIX 4 vieta (10 bendra) (4:27:09)
Krencius Lukas, Guzovijūtė Greta
36 04:27:09
154. BegePard, Vilnius R-VYR 14 vieta (17 bendra) (4:42:21)
Dilda Karolis, Blusevičius Darius
- - 36 04:42:21
155. Titanas ir Pupa, Vilnius Z-MIX 5 vieta (6 bendra) (1:58:21)
Snitka Tomas, Survilo Marta
- - 35 01:58:21
156. Barsukai, Vilnius M-MIX 8 vieta (11 bendra) (3:02:13)
Stankevicienė Deimantė, Stankevicius Justas
- - 35 03:02:13
157. Aš nekalbu Lietuviškai, Minsk J-VYR 26 vieta (33 bendra) (4:15:53)
Los Aleh, Korzhun Vitali
- - 35 04:15:53
158. NNN, Minsk J-MIX 6 vieta (34 bendra) (7:09:16)
Kubarka Hanna, Krasilevich Pavel
- - 35 07:09:16
159. Px2 Turbo Barsukai, Vilnius J-VYR 22 vieta (27 bendra) (7:15:11)
Kantauskas Paulius, Jankaitis Paulius
- - 35 07:15:11
160. Darnenindzės, Vilnius - - J-VYR 14 vieta (22 bendra) (7:30:52)
Kalvaitis Mingaudas, Macys Justas
35 07:30:52
161. Juodai pavarysim, Vilnius - J-VYR 18 vieta (27 bendra) (7:35:40)
Mitkus Mantas, Navickas Aurimas
- 35 07:35:40
162. PROktologai, Copenhagen #1 - J-VYR 17 vieta (26 bendra) (7:43:24)
Povilėnas Ernestas, Valintėlis Valdas
- 35 07:43:24
163. MinDo, Vilnius - J-VYR 16 vieta (25 bendra) (7:43:26)
Valiušis Dovydas, Kalvaitis Mingaudas
- 35 07:43:26
164. RedHotChilliTeam, Minsk J-VYR 21 vieta (26 bendra) (8:15:57)
Zeliankou Kiryl, Kusau Ivan
- - 35 08:15:57
165. Pusbroliai, Vilnius J-VYR 19 vieta (23 bendra) (8:32:34)
Šulskis Edvinas, Tijūnaitis Donatas
- - 35 08:32:34
166. OK Perkūnas-Neko Trail runners, Vilnius - - J-MIX 8 vieta (23 bendra) (8:36:52)
Uža Justas, Babrauskaitė Patricija
35 08:36:52
167. Gringos, Vilnius J-VYR 24 vieta (29 bendra) (8:37:53)
Prunskas Vasaris, Mitkus Mantas
- - 35 08:37:53
168. KRAMBR, Tauragė J-VYR 17 vieta (21 bendra) (8:45:19)
Krasauskas Stasys, Ambroza Julius
- - 35 08:45:19
169. RedInBlack, Minsk J-VYR 18 vieta (22 bendra) (8:48:51)
Halouchyk Aliaksandr, Kavalchuk Yauhen
- - 35 08:48:51
170. Dovis ir Mingo, Vilnius J-VYR 20 vieta (25 bendra) (8:54:51)
Kalvaitis Mingaudas, Valiušis Dovydas
- - 35 08:54:51
171. TINKLAS, Šiauliai J-VYR 23 vieta (28 bendra) (8:56:03)
Anužis Vytautas, Pocevičius Mantas
- - 35 08:56:03
172. Petzl komanda, Vilnius J-MIX 8 vieta (36 bendra) (8:59:11)
Semenova Tatiana, Chertkov Evgenii
- - 35 08:59:11
173. MURKULIUKAI, Klaipėda Z-MIX 6 vieta (7 bendra) (1:59:36)
Vainauskaitė Lina, Butvidas Gediminas
- - 34 01:59:36
174. DOJUS Team, Kaunas - - Z-VYR 1 vieta (7 bendra) (3:53:44)
Mauza Povilas, Jundulas Vytautas
34 03:53:44
175. Amigos, Krekenava - - M-VYR 26 vieta (12 bendra) (4:39:27)
Malinauskas Lukas,
34 04:39:27
176. Challenge Accepted, Vilnius #1 R-VYR 15 vieta (18 bendra) (4:42:45)
Garnelis Justas, Petravičius Karolis
- - 34 04:42:45
177. Puskės, Vilnius Z-MOT 1 vieta (8 bendra) (2:00:46)
Morozovaitė Lina, Žibūdienė Justė
- - 33 02:00:46
178. OK Telšiai, Telšiai #1 M-MIX 10 vieta (13 bendra) (3:04:25)
Petreikis Donatas, Petreikė Lina
- - 33 03:04:25
179. Marių meškos, Klaipėda - M-MIX 6 vieta (13 bendra) (4:02:36)
Žukauskas Darius, Žukauskienė Oksana
- 33 04:02:36
180. Chulimuli, Vilnius Z-VYR 2 vieta (9 bendra) (2:01:14)
Šapranauskas Mangirdas, Banys Martynas
- - 32 02:01:14
181. JD, Vilnius M-VYR 4 vieta (14 bendra) (3:04:53)
Griškėnas Donatas, Ramanauskas Jonas
- - 32 03:04:53
182. Finnfoam #1, Kaunas - - Z-MIX 3 vieta (9 bendra) (3:57:30)
Čaplikienė Rūta, Krušinskas Raimondas
32 03:57:30
183. Caminito feminito, Klaipėda - Z-MOT 5 vieta (9 bendra) (4:43:43)
Gandžarauskaitė Inga, Nikitinė Viktorija
- 32 04:43:43
184. IT United, Kaunas - - M-VYR 6 vieta (14 bendra) (4:43:56)
Paulauskas Vytautas, Guobys Marius
32 04:43:56
185. MintPrint, Riga - - R-MIX 4 vieta (19 bendra) (6:09:59)
Lismanis Martins, Blumentale Elizabete
32 06:09:59
186. Parko Chebra, Klaipeda - R-VYR 18 vieta (19 bendra) (6:55:55)
Naujokas Paulius, Serva Viktoras
- 32 06:55:55
187. Ceilutkos, Vilnius Z-MIX 7 vieta (10 bendra) (2:01:58)
Čeilutka Dovydas, Čeilutkė Irena
- - 31 02:01:58
188. KOMPOT, Minsk M-VYR 5 vieta (15 bendra) (3:06:47)
Pilats Andrei, Aliaksandrau Andrei
- - 31 03:06:47
189. Maratonas2, Klaipėda - M-MOT 1 vieta (15 bendra) (4:08:58)
Čiapienė Viltė, Grigonytė Ugnė
- 31 04:08:58
190. LIEPSNA, Kaunas - - M-VYR 7 vieta (15 bendra) (4:48:27)
Daukševičius Dainius, Litvinas Edvinas
31 04:48:27
191. Be kompaso, Vilnius Z-VYR 3 vieta (11 bendra) (2:02:03)
Macys Justas, Tomaševskis Eduardas
- - 30 02:02:03
192. Jonas & Vytautas, Vilnius R-VYR 87 vieta (136 bendra) (3:36:09)
Grašys Vytautas, Garšva Jonas
- - 30 03:36:09
193. Stebuklingos Karino Pupos, Vilnius R-VYR 78 vieta (123 bendra) (3:39:10)
Stankevičius Vilius, Stankevičius Julius
- - 30 03:39:10
194. Maratonas, Klaipeda - R-VYR 19 vieta (20 bendra) (4:15:03)
Michalkovskij Anton, Čiapas Agnius
- 30 04:15:03
195. Pašėlę vyrukai, Vilnius R-VYR 83 vieta (129 bendra) (4:16:37)
Trakimas Vytautas, Mikalauskas Robertas
- - 30 04:16:37
196. Broliai Šaunuoliai, Vilnius - M-VYR 9 vieta (16 bendra) (4:22:42)
Jablonskij Dariuš, Beinarovič Tadeuš
- 30 04:22:42
197. Rupastrel, Vilnius R-VYR 65 vieta (96 bendra) (4:23:44)
Mackonis Adolfas, Rubcov Sergej
- - 30 04:23:44
198. Radio ShNG, Hrodna - - Z-MIX 5 vieta (11 bendra) (4:32:34)
Karpovich Siarhei, Paliakova Hanna
30 04:32:34
199. Iš lempos, Vilnius R-VYR 80 vieta (126 bendra) (4:33:30)
Mečionis Audrius, Kaminskij Aleksej
- - 30 04:33:30
200. Realco, Vilnius R-VYR 82 vieta (128 bendra) (4:44:57)
Černauskas Tadas, Mikulėnas Lukas
- - 30 04:44:57
201. Krabovyi salat, Minsk R-VYR 18 vieta (21 bendra) (4:46:19)
Makhnach Artsem, Krypa Siarhei
- - 30 04:46:19
202. Liolekas ir Bolekas, Vilnius R-VYR 72 vieta (114 bendra) (4:47:36)
Belskij Jaroslav, Dvoriakovas Sergejus
- - 30 04:47:36
203. Džedajai, Vilnius R-VYR 21 vieta (24 bendra) (4:51:28)
Adamonis Ramūnas, Seibutis Justas
- - 30 04:51:28
204. Bičas ir Makenonas, Vilnius R-VYR 22 vieta (25 bendra) (4:51:36)
Bikas Kęstutis, Radzevičius Gytis
- - 30 04:51:36
205. konepabegi, Vilnius R-VYR 24 vieta (27 bendra) (4:52:23)
Kvederis Aurimas, Šiaučiūnas Mindaugas
- - 30 04:52:23
206. Lėtas ir Lėtesnis, Vilnius R-VYR 25 vieta (28 bendra) (4:53:44)
Bajorinas Domas, Starkus Manvydas
- - 30 04:53:44
207. Bent jau ne paskutiniai, Marijampolė R-VYR 26 vieta (29 bendra) (4:55:21)
Ritmejeris Justas, Aleksa Armantas
- - 30 04:55:21
208. OVC Consulting, Vilnius R-VYR 66 vieta (99 bendra) (4:55:35)
Žibūda Tadas, Avižinis Paulius
- - 30 04:55:35
209. Tushenka Team, Minsk R-VYR 27 vieta (31 bendra) (4:56:01)
Stasevich Vladimir, Kirill Repchin
- - 30 04:56:01
210. TAMSTA, Vilnius R-VYR 29 vieta (33 bendra) (4:56:46)
Kniukšta Romualdas, Zakarauskas Žilvinas
- - 30 04:56:46
211. MINSIM, Vilnius R-VYR 30 vieta (34 bendra) (4:57:29)
Bučys Mindaugas, Bauža Simonas
- - 30 04:57:29
212. TRItonas, Vilnius #1 R-MIX 40 vieta (131 bendra) (4:57:51)
Kiausas Anna, Kiausas Aivaras
- - 30 04:57:51
213. The Tower of Blue Horses, Minsk R-MIX 4 vieta (35 bendra) (4:59:36)
Valiantsin Malkou, Sushko Tatsiana
- - 30 04:59:36
214. Batmenas ir Supermenas, Vilnius R-VYR 31 vieta (36 bendra) (5:00:51)
Lesickas Karolis, Valskys Mindaugas
- - 30 05:00:51
215. Easy2, Vilnius - Z-MIX 6 vieta (11 bendra) (5:02:00)
Mankevičienė Rūta, Griškevičius Paulius
- 30 05:02:00
216. EV, Vilnius R-VYR 73 vieta (115 bendra) (5:02:41)
Mažiulis Eugenijus, Zabulis Vytautas
- - 30 05:02:41
217. URBAN, Vilnius R-MIX 6 vieta (41 bendra) (5:03:33)
Urbanavičė Rūta, Urbanavičius Marius
- - 30 05:03:33
218. T&M Arboro team, Krekenava R-VYR 86 vieta (135 bendra) (5:05:16)
Bardiševičius Mantas, Lebedis Tadas
- - 30 05:05:16
219. Degradacija-Savaip, Panevėžys - - R-VYR 36 vieta (50 bendra) (5:07:52)
Mažeika Mantas, Mažeika Modestas
30 05:07:52
220. NERIMTI_ZAUBROS TM, Vilnius R-VYR 36 vieta (44 bendra) (5:08:57)
Zaura Tadas, Tamaševičius Audrius
- - 30 05:08:57
221. ARŠIOSIOS, Kaunas R-MOT 1 vieta (45 bendra) (5:10:14)
Stasinaitė Lina, Mikuckytė Deimantė
- - 30 05:10:14
222. Koala Kare, Oslo R-MIX 8 vieta (46 bendra) (5:11:54)
Miseikis Justinas, Borisenko Nelija
- - 30 05:11:54
223. Faster than slow, Vilnius R-MIX 10 vieta (49 bendra) (5:15:34)
Kobec Vasilij, Kobec Svetlana
- - 30 05:15:34
224. Milžinai, Vilnius - - R-VYR 33 vieta (44 bendra) (5:16:31)
Ranonis Gediminas, Rudėnas Darius
30 05:16:31
225. RIDIkėliai, Vilnius R-MIX 11 vieta (50 bendra) (5:17:36)
Kancytė Dominyka, Petrauskas Vytautas
- - 30 05:17:36
226. Team Pacman, Helsinki R-VYR 69 vieta (106 bendra) (5:18:16)
Knight Sebastian, Laatikainen Juuso
- - 30 05:18:16
227. Svaigonas, Vilnius R-VYR 38 vieta (52 bendra) (5:19:01)
Midveris Rokas, Raklevičius Andrius
- - 30 05:19:01
228. IK, ????? R-MIX 13 vieta (53 bendra) (5:19:04)
Kazachenko Katherine, Humbar Ilya
- - 30 05:19:04
229. Ėjom vogti obuolių, Vilnius R-VYR 39 vieta (55 bendra) (5:20:54)
Dambrauskas Tadas, Tomkus Tomas
- - 30 05:20:54
230. Julius su Justu, Vilnius R-VYR 40 vieta (56 bendra) (5:24:12)
Kudrevičius Justas, Dūda Julius
- - 30 05:24:12
231. Zumba, Telšiai R-MIX 15 vieta (57 bendra) (5:24:42)
Mašickienė Arvyda, Mašickas Tadas
- - 30 05:24:42
232. Sraigė ir Vėžliukas, Vilnius R-MIX 16 vieta (58 bendra) (5:24:55)
Kudarauskas Paulius, Kurbanovaitė Birutė
- - 30 05:24:55
233. 2 kotai, Vilnius R-VYR 41 vieta (59 bendra) (5:24:57)
Chadasevičius Justas, Palubinskas Evaldas
- - 30 05:24:57
234. Gaspadoriai, Vilnius R-VYR 42 vieta (60 bendra) (5:25:51)
Sidaravičius Džiugas, Fabijonavičius Mantas
- - 30 05:25:51
235. Bėk greitai, Vilnius R-VYR 43 vieta (61 bendra) (5:25:56)
Muzikevičius Gustas, Milašauskas Erikas
- - 30 05:25:56
236. Net47, Minsk R-MIX 17 vieta (62 bendra) (5:26:01)
Makarenko Marina, Oleshkevitch Alexander
- - 30 05:26:01
237. Paršelis ir paršelis, Vilnius R-MIX 18 vieta (63 bendra) (5:26:04)
Skaudžiuvienė Vilija, Alaburda Miglius
- - 30 05:26:04
238. Entuziastai, Vilnius R-VYR 44 vieta (64 bendra) (5:27:54)
Marcinkevičius Lukas, Jokubauskas Vidas
- - 30 05:27:54
239. Pijokai, Vilnius R-VYR 45 vieta (65 bendra) (5:31:28)
Paulavičius Giedrius, Ingeleika Tomas
- - 30 05:31:28
240. PMS, Vilnius R-VYR 63 vieta (97 bendra) (5:36:05)
Kazlauskas Vaidas, Žižys Gintaras
- - 30 05:36:05
241. Važiuojam, Vilnius R-VYR 47 vieta (68 bendra) (5:36:22)
Burneika Justas, Jotautas Audrius
- - 30 05:36:22
242. Gokas ir Vedžitas, Vilnius R-VYR 48 vieta (69 bendra) (5:36:24)
Kuzminskas Karolis, Mameniškis Algirdas
- - 30 05:36:24
243. 88, Klaipeda - R-VYR 26 vieta (31 bendra) (5:36:43)
Mikšys Julius, Ilijesku Jevgenijus
- 30 05:36:43
244. TroLoLo Trolių karaliai širdyse, Vilnius R-VYR 64 vieta (98 bendra) (5:39:07)
Paradauskas Vaidotas, Mineikis Gediminas
- - 30 05:39:07
245. DEXIT, Vilnius R-MIX 31 vieta (107 bendra) (5:40:40)
Indrulėnas Karolis, Džiugytė Eglė
- - 30 05:40:40
246. Grupiokai, Vilnius R-VYR 49 vieta (71 bendra) (5:40:59)
Vaišnoras Rytis, Žliobas Nerijus
- - 30 05:40:59
247. Pagausiu pagausiu, Vilnius R-VYR 84 vieta (132 bendra) (5:41:24)
Krasnevičius Andrius, Kilikevičius Kipras
- - 30 05:41:24
248. Plius minus sportuojam, Vilnius R-VYR 50 vieta (73 bendra) (5:46:28)
Čibiras Lukas, Petrauskas Robertas
- - 30 05:46:28
249. Gerai varom, Vilnius R-MIX 33 vieta (110 bendra) (5:46:39)
Luščikas Edgaras, Gražul Olga
- - 30 05:46:39
250. ALVORA adventure racing team, Vilnius - - R-VYR 39 vieta (55 bendra) (5:55:38)
Zizys Gintaras, Kazlauskas Vaidas
30 05:55:38
251. Probably gonna walk most of it, Vilnius R-VYR 51 vieta (74 bendra) (5:57:54)
Tuska Arunas, Urbas Jurgis
- - 30 05:57:54
252. Ąžuoliniai, Bukiskis R-VYR 79 vieta (124 bendra) (6:02:22)
Eimontas Henrikas, Paukštė Kristupas
- - 30 06:02:22
253. Pats sugalvok, Vilnius R-VYR 61 vieta (93 bendra) (6:03:34)
Muka Mindaugas, Šukys Arnas
- - 30 06:03:34
254. This is not biathlon, Minsk R-VYR 52 vieta (75 bendra) (6:05:26)
Varlamov Vladimir, Poluyanovich Dmitry
- - 30 06:05:26
255. Sraigė ir vėžliukas, Šiauliai - - R-MIX 14 vieta (49 bendra) (6:05:47)
Kudarauskas Paulius, Kurbanovaitė Birutė
30 06:05:47
256. Gamtosaugininkai, Vilnius R-VYR 53 vieta (76 bendra) (6:05:57)
Markūnas Raimundas, Žinys Mindaugas
- - 30 06:05:57
257. Blondinės ieško šiaurės, Vilnius R-MOT 2 vieta (77 bendra) (6:06:02)
Čachovskaja Polina, Makusheva Nadezda
- - 30 06:06:02
258. Taktika cherepahi, Minsk R-MIX 36 vieta (121 bendra) (6:07:53)
Kuzniatsova Hanna, Ruban Genadii
- - 30 06:07:53
259. Zacyrka su vermišeliais, Vilnius R-VYR 62 vieta (94 bendra) (6:08:38)
Murauskas Donatas, Jašinskas Marius
- - 30 06:08:38
260. Anger2, Vilnius R-MIX 38 vieta (125 bendra) (6:11:43)
Viliūnas Mindaugas, Viliūnienė Rima
- - 30 06:11:43
261. Diskvalifikuoti - nesusipažino su nuostatais, Vilnius R-MIX 22 vieta (78 bendra) (6:11:46)
Skruzdys Andrius, Lakytė Rasa
- - 30 06:11:46
262. Alpha Running, Luxembourg R-VYR 54 vieta (79 bendra) (6:12:16)
Labarre Cedric, Grigaliunas Saulius
- - 30 06:12:16
263. mpg, Vilnius R-MOT 3 vieta (81 bendra) (6:14:38)
Bliumenzon Olga, Šlekonytė Julija
- - 30 06:14:38
264. Grynas Derlius - - R-MIX 5 vieta (20 bendra) (6:17:24)
Kalvaitytė Austėja, Kalvaitis Darius
30 06:17:24
265. Lets come shot, Klaipeda - R-VYR 38 vieta (55 bendra) (6:18:27)
Barasa Alius, Biriukov Sergey
- 30 06:18:27
266. Lazy Pandas, ????? R-VYR 56 vieta (82 bendra) (6:21:31)
Tkachuk Maksim, Kulikouski Yan
- - 30 06:21:31
267. Tubes, Mogilev R-MIX 23 vieta (83 bendra) (6:21:39)
Kalinouskaya Natalia, Kladau Petr
- - 30 06:21:39
268. Štopor Čaška Avokado, Minsk R-MOT 4 vieta (84 bendra) (6:22:19)
Krasnikava Katsiaryna, Zhyhunouskaya Yuliya
- - 30 06:22:19
269. Šamukai, Vilnius R-MIX 24 vieta (85 bendra) (6:23:40)
Aidukaitė Dalia, Jasiulionis Marius
- - 30 06:23:40
270. VERSMĖ-SLĖNIS, Plungė - R-VYR 30 vieta (41 bendra) (6:29:46)
Laurinaitis Raimondas, Šaltmeris Mindaugas
- 30 06:29:46
271. Paturbintos, Vilnius R-MOT 5 vieta (86 bendra) (6:29:57)
Pakštaitė Rūta, Malinauskaitė Ieva Marija
- - 30 06:29:57
272. Unesennye velom, Minsk R-MIX 32 vieta (108 bendra) (6:31:29)
Verashchaka Natallia, Zhurau Pavel
- - 30 06:31:29
273. Turtle Force, Vilnius R-VYR 76 vieta (119 bendra) (6:31:33)
Skripkauskas Rokas, Jadevicius Aleksas
- - 30 06:31:33
274. Valacuhi, Minsk R-MIX 29 vieta (101 bendra) (6:35:46)
Ishyn Yauheni, Ishyna Volha
- - 30 06:35:46
275. BAKLAN, Minsk R-MIX 41 vieta (133 bendra) (6:37:05)
Soroka Natalia, Monahov Roman
- - 30 06:37:05
276. Svarbu patrinti putplastį, Vilnius - R-VYR 20 vieta (22 bendra) (6:38:32)
Jokubauskas Vidas, Marcinkevičius Lukas
- 30 06:38:32
277. dzve charapahi, Minsk R-MIX 34 vieta (111 bendra) (6:39:49)
Ulyanovich Yauheni, Litvinka Nina
- - 30 06:39:49
278. AVOS, Minsk R-VYR 71 vieta (112 bendra) (6:39:52)
Skryhan Maksim, Liavitski Maksim
- - 30 06:39:52
279. Kietakiausiai, Vilnius R-VYR 75 vieta (118 bendra) (6:40:17)
Fedianinas Valdas, Pileckij Pavel
- - 30 06:40:17
280. Miau, Vilnius - - R-VYR 40 vieta (56 bendra) (6:40:30)
Pelionis Mindaugas, Rožėnas Aurelijus
30 06:40:30
281. Briedis Miške, Utena - - R-VYR 35 vieta (48 bendra) (6:41:02)
Samuilis Modestas, Balčiūnas Edvardas
30 06:41:02
282. Brotherhood of traveling pants, Vilnius R-VYR 57 vieta (89 bendra) (6:47:28)
Peteraitis Paulius, Normantas Justas
- - 30 06:47:28
283. Goresy, Minsk R-MOT 6 vieta (102 bendra) (6:48:14)
Pashkevich Iryna, Mayuk Elena
- - 30 06:48:14
284. OK Takas, Kaunas - - R-MIX 10 vieta (36 bendra) (6:48:47)
Žilovas Devis, Balčiūnaitė Lina
30 06:48:47
285. Mėšlungis, Vilnius - R-VYR 27 vieta (37 bendra) (6:49:05)
Kirdeikis Augustas, Vadapalas Jonas
- 30 06:49:05
286. A&R, Gargždai - R-VYR 21 vieta (24 bendra) (6:49:38)
Ruibys Ramūnas, Norkus Aurimas
- 30 06:49:38
287. Šoksime Mes Dviese, Vilnius - - R-VYR 23 vieta (29 bendra) (6:49:53)
Marcinkevičius Lukas, Jokubauskas Vidas
30 06:49:53
288. Juoda trasa kitą kartą, Vilnius R-VYR 68 vieta (104 bendra) (6:50:03)
Alimas Aivaras, Stirbys Saulius
- - 30 06:50:03
289. TRItonas girls, Vilnius - R-MOT 1 vieta (32 bendra) (6:50:54)
Iniakina Liudmila, Valančauskaitė Sandra
- 30 06:50:54
290. Kaliošas racing team, Birštonas - - R-VYR 25 vieta (32 bendra) (6:51:16)
Žiūraitis Kasparas, Strankauskas Tomas
30 06:51:16
291. Perfectly imperfect, Vilnius R-MIX 27 vieta (95 bendra) (6:51:16)
Dalgedaitė Baškienė Raminta, Junda Marius
- - 30 06:51:16
292. TransUnion Callcredit, Kaunas - - R-VYR 32 vieta (43 bendra) (6:52:14)
Gedminas Tadas, Žilinskas Darius
30 06:52:14
293. CrossFit Vilnius, Vilnius R-VYR 70 vieta (109 bendra) (6:52:37)
Glova Stanislovas, Knispelis Vilius
- - 30 06:52:37
294. Vienas vienas - karvės pienas, Vilnius R-MIX 30 vieta (105 bendra) (6:52:55)
Vektarytė Normantienė Rūta, Normantas Tomas
- - 30 06:52:55
295. Alum putoti ūsai, Klaipėda - - R-VYR 27 vieta (37 bendra) (6:53:58)
Aleliūnas Paulius, Kudrevičius Edvinas
30 06:53:58
296. Kosmos, Minsk - R-MOT 2 vieta (44 bendra) (6:54:00)
Komisarova Olga, Vadalazava Katsiaryna
- 30 06:54:00
297. Mudu Abudu, Kaunas - - R-MIX 11 vieta (41 bendra) (6:54:12)
Laurikaitytė Rūta, Franckevičius Auridas
30 06:54:12
298. Pompa, Vilnius - R-VYR 25 vieta (30 bendra) (6:54:51)
Šinkūnas Ignas, Grigonis Ramūnas
- 30 06:54:51
299. Beast&Beauty, Minsk R-MIX 42 vieta (116 bendra) (6:55:38)
Sichkar Mihail,
- - 30 06:55:38
300. D&D, Minsk R-VYR 74 vieta (117 bendra) (6:55:44)
Dubrovskiy Viktor, Levin Andrei
- - 30 06:55:44
301. SLONIKI, Minsk R-MIX 35 vieta (113 bendra) (6:55:46)
Auramchyk Iryna, Stryhelski Siarhei
- - 30 06:55:46
302. Susanintsy, Minsk R-VYR 67 vieta (103 bendra) (6:55:49)
Varkalau Vitali, Smeltsov Vasili
- - 30 06:55:49
303. Energingos dešrelės, Klaipeda - R-VYR 33 vieta (48 bendra) (6:56:16)
Damanskis Žilvinas, Belov Leonid
- 30 06:56:16
304. Piau piau, Vilnius - - R-MIX 8 vieta (34 bendra) (6:57:23)
Petrulionis Artūras, Jasėnaitė Asta
30 06:57:23
305. Greitoji NEpagalba, Kaunas - - R-MIX 9 vieta (35 bendra) (6:57:28)
Kilda Artūras, Razlevičė Ilona
30 06:57:28
306. Suominis, Klaipėda - R-VYR 32 vieta (47 bendra) (6:57:57)
Uogintas Pijus, Vaicekauskas Vytautas
- 30 06:57:57
307. Nezinau, Vilnius R-VYR 58 vieta (90 bendra) (6:58:40)
Pinelis Jaunius, Dabulskis Mindaugas
- - 30 06:58:40
308. Bananai, Kaunas - - R-VYR 29 vieta (39 bendra) (6:58:54)
Bublys Tadas, Daukantas Algirdas
30 06:58:54
309. Robinzonada Adventure Team, Kaunas - - R-VYR 41 vieta (58 bendra) (7:00:16)
Milkintas Gvidas, Pocius Paulius
30 07:00:16
310. D&D, Klaipėda - R-MIX 7 vieta (34 bendra) (7:01:23)
Kiaupienė Daiva, Kiaupas Darius
- 30 07:01:23
311. -, Vilnius R-MIX 28 vieta (100 bendra) (7:02:11)
Krivoj Aleksandr, Kodzis Margarita
- - 30 07:02:11
312. Kiskiakopustis, Vilnius - R-VYR 23 vieta (28 bendra) (7:02:33)
Kepalas Mindaugas, Astrauskas Rokas
- 30 07:02:33
313. Challo, London R-MIX 39 vieta (130 bendra) (7:22:39)
Vetrovek Jakub, David Ines
- - 30 07:22:39
314. Pomidoras, Vilnius - R-MIX 14 vieta (50 bendra) (7:26:27)
Ferensaitė Dovilė, Vasmanas Andrius
- 30 07:26:27
315. Antikvarinis Feniksas, Klaipeda - - R-VYR 38 vieta (54 bendra) (7:29:48)
Venckauskas Virginijus, Dolgich Arnoldas
30 07:29:48
316. 2P Team, Vilnius Z-VYR 4 vieta (12 bendra) (2:02:11)
Matuliauskas Povilas, Narkevicius Paulius
- - 29 02:02:11
317. Vilniaus ugniagesiai 3, Vilnius M-VYR 6 vieta (17 bendra) (3:07:05)
Bulatovas Pavelas, Gotoveckij Marek
- - 29 03:07:05
318. Pagaliau pavyko, Vilnius - - Z-MIX 6 vieta (12 bendra) (3:22:30)
Pralgauskis Danielius, Pralgauskė Edita
29 03:22:30
319. Stegozaurai, Klaipeda - M-VYR 10 vieta (17 bendra) (4:29:06)
Avelis Nerijus, Stega Martynas
- 29 04:29:06
320. Antioksidantai, Kaunas Z-MIX 8 vieta (13 bendra) (2:04:06)
Maldutytė Ramunė, Cicėnas Andrius
- - 28 02:04:06
321. Vilniaus ugniagesiai, Vilnius M-VYR 7 vieta (18 bendra) (3:07:24)
Butkus Karolis, Kulikov Maksim
- - 28 03:07:24
322. Alio Valio, Kaunas - - Z-MOT 4 vieta (13 bendra) (3:15:55)
Ingelevičiūtė Silvija, Ūksaitė Aušra
28 03:15:55
323. Domka, Vilnius Z-MIX 9 vieta (14 bendra) (2:11:05)
Mačiulytė Karolina, Matonis Domantas
- - 27 02:11:05
324. Dragon, Minsk M-MIX 12 vieta (19 bendra) (3:07:50)
Yunitski Vadim, Majsiajuk Iryna
- - 27 03:07:50
325. Finnfoam #2, Kaunas - - Z-MIX 7 vieta (14 bendra) (5:04:37)
Makaveckas Tomas, Eromosele Greta
27 05:04:37
326. Galchata uchatsia letat, Minsk Z-MIX 10 vieta (15 bendra) (2:14:06)
Khatskevich Dzmitry, Kosar Natallia
- - 26 02:14:06
327. Teva Sicor Biotech 1, Vilnius Z-VYR 5 vieta (16 bendra) (2:21:15)
Tauteris Mindaugas, Galiauskas Jonas
- - 25 02:21:15
328. Didžiuliai, Vilnius M-MIX 55 vieta (116 bendra) (2:35:14)
Didžiulis Andrius, Didžiulė Augustina
- - 25 02:35:14
329. Hefas, Vilnius M-VYR 50 vieta (120 bendra) (2:47:06)
Austinskas Andrius, Vizbaras Arnas
- - 25 02:47:06
330. 66crew, Minsk M-MIX 54 vieta (115 bendra) (3:02:40)
Cheremisina Yanina, Huchak Vitali
- - 25 03:02:40
331. 4FUN, Vilnius M-MIX 58 vieta (126 bendra) (3:04:24)
Liskauškas Aurimas, Kurlinskaitė Justė
- - 25 03:04:24
332. Geležiniai vilkai, Vilnius M-MIX 56 vieta (117 bendra) (3:06:44)
Atgalainė Adrija, Songinas Vytautas
- - 25 03:06:44
333. INKARIUKAS 4ever, Vilnius M-VYR 48 vieta (118 bendra) (3:07:30)
Zabulis Aurimas, Grikinis Martynas
- - 25 03:07:30
334. Bingo, Vilnius M-VYR 8 vieta (21 bendra) (3:09:34)
Balčiūnas Darius, Urnikis Gytis
- - 25 03:09:34
335. Paslaptukai, Vilnius M-VYR 9 vieta (22 bendra) (3:11:00)
Stančiauskas Justas, Žitkauskas Mindaugas
- - 25 03:11:00
336. Šiltnamiai, Vilnius M-VYR 10 vieta (23 bendra) (3:11:25)
Adomaitis Justinas, Vaitekūnas Eugenijus
- - 25 03:11:25
337. Vakare Alaus, Vilnius M-VYR 11 vieta (24 bendra) (3:12:36)
Dauksas Paulius, Strimaitis Emilis
- - 25 03:12:36
338. Hmarachos&Guzik, Minsk M-MIX 14 vieta (25 bendra) (3:13:20)
Nishchyk Aliaksei, Zelentsova Galina
- - 25 03:13:20
339. LT UK, Londonas M-VYR 12 vieta (26 bendra) (3:13:25)
Bendoraitis Andrius, Grazulis Alenas
- - 25 03:13:25
340. Gėlytės, Vilnius M-MOT 1 vieta (27 bendra) (3:13:37)
Zigmantaitė Ieva, Aliukonytė Miglė
- - 25 03:13:37
341. Atsipūtę, Prienai M-VYR 13 vieta (28 bendra) (3:13:59)
Križinauskas Darius, Buivydas Rokas
- - 25 03:13:59
342. Turbo, Vilnius M-VYR 14 vieta (30 bendra) (3:16:52)
Čeika Darius, Blinovas Eduardas
- - 25 03:16:52
343. DiaDona, Vilnius M-MIX 16 vieta (31 bendra) (3:17:53)
Noreika Donatas, Noreikienė Diana
- - 25 03:17:53
344. Sparnuoti drambliukai, Vilnius M-MIX 17 vieta (32 bendra) (3:21:21)
Petrauskienė Jurgita, Petrauskis Darius
- - 25 03:21:21
345. Pingvinai, Vilnius M-VYR 15 vieta (33 bendra) (3:22:36)
Gliaudelis Tomas, Kretavičius Kipras
- - 25 03:22:36
346. Važiuojam Džesika, Vilnius M-MIX 19 vieta (36 bendra) (3:29:30)
Docius Šarūnas, Blažauskaitė Julija
- - 25 03:29:30
347. Anti-tank team, Alytus M-VYR 51 vieta (121 bendra) (3:30:11)
Šimoniūtis Saulius, Liubamirskas Donatas
- - 25 03:30:11
348. BRALIUKAI, Šėta M-VYR 46 vieta (113 bendra) (3:30:23)
Mecelis Jonas, Mecelis Lukas
- - 25 03:30:23
349. šeima CC, Vilnius M-MIX 20 vieta (37 bendra) (3:30:27)
Cibienė Gabija, Cibas Tautvydas
- - 25 03:30:27
350. F-Laisvė, Vilnius M-MOT 14 vieta (122 bendra) (3:30:30)
Liaukonytė Vaida, Petkelytė Austėja
- - 25 03:30:30
351. Nerealūs, Vilnius M-MIX 21 vieta (38 bendra) (3:31:09)
Nekrasovas Darius, Eidukonytė Lina
- - 25 03:31:09
352. CEMETY, Kaunas M-MIX 22 vieta (39 bendra) (3:33:40)
Mačiulevičiūtė Aurėja, Trunovas Andrius
- - 25 03:33:40
353. R&L, Vilnius M-MOT 2 vieta (40 bendra) (3:34:05)
Sapalienė Rūta, Kriunė Laura
- - 25 03:34:05
354. Smells like team spirit, Vilnius M-MIX 23 vieta (41 bendra) (3:34:15)
Matas Batutis, Andrijauskaitė Silvija
- - 25 03:34:15
355. RA team, Vilnius M-MOT 3 vieta (42 bendra) (3:36:20)
Urbonienė Aušra, Dindė Renata
- - 25 03:36:20
356. Elektrėnų PGT, Elektrėnai M-VYR 52 vieta (123 bendra) (3:36:58)
Valatkevičius Andrius, Čaras Marius
- - 25 03:36:58
357. Tundra, Utena M-VYR 47 vieta (114 bendra) (3:39:00)
Narkevičius Justas, Labanavičius Liudas
- - 25 03:39:00
358. Nerealios, Vilnius M-MOT 4 vieta (43 bendra) (3:40:39)
Stankevičiūtė Lina, Stankevičienė Eglė
- - 25 03:40:39
359. Jevgenij ir Tomas, Vilnius M-VYR 17 vieta (44 bendra) (3:41:04)
Semaka Jevgenij, Paskevicius Tomas
- - 25 03:41:04
360. Svarbu dalyvaut, Palanga - M-VYR 25 vieta (46 bendra) (3:41:15)
Budginas Egidijus, Sirutis Tomas
- 25 03:41:15
361. Seneliai - - M-VYR 24 vieta (44 bendra) (3:42:48)
Galinauskas Artūras, Balčius Gintaras
25 03:42:48
362. Trevita, Vilnius M-VYR 18 vieta (46 bendra) (3:43:21)
Navickas Marius, Vogulys Arnas
- - 25 03:43:21
363. ROyAL, Vilnius M-MIX 25 vieta (47 bendra) (3:43:40)
Šadreikaitė Alma, Lazdauskas Rokas
- - 25 03:43:40
364. Miego trūkumas, Vilnius M-MIX 26 vieta (48 bendra) (3:44:00)
Melnikienė Dalia, Melnikas Giedrius
- - 25 03:44:00
365. MS M-VYR 19 vieta (50 bendra) (3:44:10)
Simonas Radkevičius, Mantas Ališauskas
- - 25 03:44:10
366. Banderlogi, Moscow - M-MIX 23 vieta (51 bendra) (3:44:32)
Avdonin Marat, Panfilova Irina
- 25 03:44:32
367. Chip&Dale, Vilnius - M-MIX 23 vieta (52 bendra) (3:44:33)
Susekova Elya, Susekov Evgeny
- 25 03:44:33
368. Žalia Siera, Vilnius M-VYR 20 vieta (52 bendra) (3:44:47)
Gedraitis Justinas, Alkovikas Žygimantas
- - 25 03:44:47
369. VilkoGuolis, Siauliai M-VYR 21 vieta (53 bendra) (3:45:00)
Vaiciulis Aurimas, Steponaitis Andrius
- - 25 03:45:00
370. Lost and Found, Minsk M-VYR 22 vieta (54 bendra) (3:45:03)
Ruskevich Maksim, Vinterhryn Andrei
- - 25 03:45:03
371. Aramis ir Dartanjanas, Vilnius M-VYR 23 vieta (55 bendra) (3:45:06)
Mitrikas Matas, Pliasovas Karolis
- - 25 03:45:06
372. Atas ir Portas, Vilnius M-MOT 5 vieta (56 bendra) (3:45:08)
Burokaitė Silvija, Mitrikaitė Greta
- - 25 03:45:08
373. KOBROS, Vilnius M-MOT 6 vieta (58 bendra) (3:46:57)
Šarkova Julija, Zbarauskaitė Julija
- - 25 03:46:57
374. Double Trouble, Vilnius M-MIX 29 vieta (59 bendra) (3:47:25)
Damašiūtė Guoda, Kliorė Vytautas
- - 25 03:47:25
375. Montis Magia, Vilnius M-MIX 30 vieta (61 bendra) (3:50:09)
Černovas Vytautas, Varanauskaitė Ugnė
- - 25 03:50:09
376. Saulutė Katinėlis, Vilnius M-MIX 31 vieta (62 bendra) (3:50:39)
Stasiūnaitė Elena, Valinevičius Mindaugas
- - 25 03:50:39
377. 4fun, Vilnius #1 M-VYR 53 vieta (124 bendra) (3:50:49)
Nosevic Darius, Fiodorovas Sergejus
- - 25 03:50:49
378. Gulsčio dangoraižio aljansas, Vilnius M-VYR 26 vieta (63 bendra) (3:50:52)
Petkevičius Artūras, Baniulaitis Arnoldas
- - 25 03:50:52
379. Baltesa ir Solid supply, Vilnius M-VYR 27 vieta (64 bendra) (3:51:25)
Mindaugas Čapas, Donatas Tamulevičius
- - 25 03:51:25
380. Miškiniai, Vilnius M-VYR 45 vieta (112 bendra) (3:52:30)
Pugžlys Jonas, Bernotas Andrius
- - 25 03:52:30
381. Nuggets, Vilnius M-VYR 28 vieta (65 bendra) (3:52:33)
Rukavičius Valdas, Juodelė Julius
- - 25 03:52:33
382. Atogražų karštis, Vilnius M-MIX 32 vieta (66 bendra) (3:52:44)
Zapereckas Andrius, Zapereckaitė Julija
- - 25 03:52:44
383. Morso komanda, Vilnius M-MIX 33 vieta (67 bendra) (3:54:34)
Devindonytė Renata, Eugenijus Gerulskis
- - 25 03:54:34
384. Torpedos, Ukmergė M-VYR 29 vieta (68 bendra) (3:55:52)
Vanagas Egidijus, Armanavičius Aldas
- - 25 03:55:52
385. Not Fast But Furious, Vilnius M-MIX 34 vieta (69 bendra) (3:56:20)
Pilitauskas Ričardas, Striukytė Birutė
- - 25 03:56:20
386. Challenge Accepted, Vilnius M-VYR 30 vieta (70 bendra) (3:57:38)
Mechovič Pavel, Sinonis Ugnius
- - 25 03:57:38
387. Uodas, Šiauliai - - M-VYR 19 vieta (36 bendra) (3:59:22)
Kamarevcevas Eduardas, Kamarevcevas Viktoras
25 03:59:22
388. Bratishkos, Kaunas - - Z-VYR 3 vieta (16 bendra) (3:59:49)
Lipkevičius Nojus, Kmieliauskas Modestas
25 03:59:49
389. Angry birds dujudu, Rūdiškės M-MIX 57 vieta (125 bendra) (4:00:00)
Dženkauskaitė Ieva, Damulis Jonas
- - 25 04:00:00
390. Peace 2, Vilnius M-VYR 31 vieta (71 bendra) (4:02:46)
Ragauskas Lukas, Giedraitis Rokas
- - 25 04:02:46
391. Confidence, Vilnius M-VYR 32 vieta (72 bendra) (4:04:22)
Skorupskas Vytenis, Miliauskas Paulius
- - 25 04:04:22
392. Ir vėl MDP, Vilnius M-MIX 59 vieta (127 bendra) (4:04:46)
Vasmanienė Diana, Tamaliūnas Marius
- - 25 04:04:46
393. Fat beard, Minsk M-VYR 33 vieta (73 bendra) (4:08:01)
Kalesnikau Aliaksandr, Minchanka Aliaksei
- - 25 04:08:01
394. Alturisty, Minsk M-MIX 35 vieta (74 bendra) (4:09:03)
Viatrou Aliaksandr, Marfel Iryna
- - 25 04:09:03
395. Lumirun, Vilnius M-VYR 34 vieta (75 bendra) (4:09:21)
Antonovas Paulius, Jackūnas Andrius
- - 25 04:09:21
396. Nieks neruošta, Vilnius M-MIX 36 vieta (76 bendra) (4:10:01)
Trinkūnas Augustinas, Brazauskaitė Aistė
- - 25 04:10:01
397. Serial Number, Vilnius M-VYR 35 vieta (77 bendra) (4:10:26)
Sadauskas Nerijus, Šidlauskas Simonas
- - 25 04:10:26
398. Dėl Medalio, Vilnius M-MIX 37 vieta (78 bendra) (4:12:13)
Jurkevičiūtė Indrė, Vaičiūnas Mindaugas
- - 25 04:12:13
399. Lapė ir beždžionė, Vilnius M-MOT 7 vieta (79 bendra) (4:13:41)
Dabulskytė Asta, Asanavičienė Ernesta
- - 25 04:13:41
400. Kamtoja, Vilnius M-MIX 38 vieta (80 bendra) (4:13:46)
Jankowska Kamila, Jankowski Tomasz
- - 25 04:13:46
401. Nesusireikšminę Herojai, Klaipeda - M-MIX 25 vieta (54 bendra) (4:16:56)
Laukevičius Vykintas, Laukevičiūtė Aiste
- 25 04:16:56
402. Mylimukai, Klaipeda - M-MIX 15 vieta (41 bendra) (4:18:00)
Lūžienė Filomena, Lūžys Aivaras
- 25 04:18:00
403. Meškėnai, Vilnius M-VYR 36 vieta (81 bendra) (4:22:30)
Tereška Robertas, Kliukas Raimondas
- - 25 04:22:30
404. Patrulis, Klaipėda - - M-VYR 18 vieta (32 bendra) (4:26:50)
Stražinskas Mindaugas, Bačiulis Paulius
25 04:26:50
405. Happy Pandas, Vilnius M-MOT 8 vieta (82 bendra) (4:31:21)
Girdzijauskaitė Jurga, Auguceviciutė Vija
- - 25 04:31:21
406. Komisarai, Klaipėda - M-MIX 22 vieta (50 bendra) (4:31:26)
Šimanskis Linas, Šimanskienė Jurgita
- 25 04:31:26
407. EŽTT, Vilnius M-VYR 37 vieta (83 bendra) (4:32:08)
Balčiūnas Tomas, Juknys Vaidotas
- - 25 04:32:08
408. Priespaskutinis, Minsk M-MIX 39 vieta (84 bendra) (4:32:19)
Karazheliaskov Roman, Vadalazava Katsiaryna
- - 25 04:32:19
409. Smaguriai, Klaipėda - M-VYR 26 vieta (55 bendra) (4:33:07)
Žukauskas Evaldas, Liudvikas Lukas
- 25 04:33:07
410. Kur bėga sesutės, Vilnius M-MOT 9 vieta (85 bendra) (4:35:16)
Stanionytė Indrė, Stanionytė Živilė
- - 25 04:35:16
411. Sudygę šprotai, Vilnius M-MOT 10 vieta (87 bendra) (4:36:18)
Jankauskaitė Jurgita, Miselytė Indrė
- - 25 04:36:18
412. SistersPower, Vilnius M-MOT 11 vieta (88 bendra) (4:36:20)
Čekalina Margarita, Čekalina Aleksandra
- - 25 04:36:20
413. Pavalgę, Klaipėda - M-MIX 19 vieta (47 bendra) (4:36:47)
Aleliūnas Paulius, Norvaišaitė Aleliūnienė Ignė
- 25 04:36:47
414. Kur punktas, Vilnius M-MIX 40 vieta (89 bendra) (4:38:55)
Trimonė Rūta, Trimonis Martynas
- - 25 04:38:55
415. Midnight, Vilnius M-VYR 39 vieta (90 bendra) (4:40:45)
Čižas Artūras, Jonuška Naglis
- - 25 04:40:45
416. Till, Vilnius M-MIX 41 vieta (91 bendra) (4:40:47)
Baniūnaitė Irma, Taraila Donatas
- - 25 04:40:47
417. Super Mario Brothers, Vilnius - - M-VYR 23 vieta (42 bendra) (4:46:57)
Beinarovič Tadeuš, Jurgelevič Tomaš
25 04:46:57
418. EgLin, Klaipėda - M-MIX 16 vieta (42 bendra) (4:47:21)
Vaišvilas Linas, Kesylienė Eglė
- 25 04:47:21
419. Pasiklydę, Vilnius M-VYR 40 vieta (92 bendra) (4:47:37)
Minderis Dainius, Vasiliauskas Audrius
- - 25 04:47:37
420. AAApči, Vilnius M-MIX 42 vieta (93 bendra) (4:49:51)
Maračinskas Marius, Maračinskienė Simona
- - 25 04:49:51
421. Time Out, Vilnius M-MOT 12 vieta (94 bendra) (4:53:06)
Grigalaitienė Jūratė, Karbonskytė Simona
- - 25 04:53:06
422. LCVP, Vilnius M-VYR 41 vieta (95 bendra) (4:53:23)
Vikšraitis Povilas, Čižauskas Laurynas
- - 25 04:53:23
423. ValAnd, Grodno - M-VYR 13 vieta (22 bendra) (4:54:36)
Bagenski Andrei, Krautsevich Valery
- 25 04:54:36
424. Rokio orda, Vilnius M-MIX 43 vieta (96 bendra) (4:54:44)
Majauskas Leonas, Lengvenytė Eglė
- - 25 04:54:44
425. Bitės batalionas, Vilnius M-MIX 44 vieta (97 bendra) (4:54:48)
Avižienytė Viktorija, Tamulionis Justas
- - 25 04:54:48
426. Ou Jey, Vilnius M-MIX 45 vieta (98 bendra) (4:54:59)
Janušaitė Odeta, Juronis Jonas
- - 25 04:54:59
427. Sportuok, Vilnius M-MIX 46 vieta (99 bendra) (4:55:54)
Dumbrovienė Neringa, Dumbrovas Tadas
- - 25 04:55:54
428. Inwido, Vilnius M-MOT 13 vieta (100 bendra) (4:56:20)
Bučytė Agnė, Vaičaitytė Renata
- - 25 04:56:20
429. Muniškiai Team, Vilnius - - M-MIX 11 vieta (22 bendra) (5:01:25)
Blažauskaitė Julija, Blažauskas Eimantas
25 05:01:25
430. Kastu1, Vilnius M-MIX 47 vieta (101 bendra) (5:01:53)
Dambrauskaitė Rasa, Jefimov Artur
- - 25 05:01:53
431. Šeimos iškyla, Vilnius M-MIX 48 vieta (102 bendra) (5:02:00)
Navalinskas Tomas, Navalinskienė Rita
- - 25 05:02:00
432. Kastu2, Vilnius M-MIX 49 vieta (103 bendra) (5:02:05)
Murauskas Vytautas, Petrovaitė Julija
- - 25 05:02:05
433. Kastu3, Vilnius M-MIX 50 vieta (104 bendra) (5:02:13)
Namajunaitė Laima, Malinauskas Karolis
- - 25 05:02:13
434. Sėbrai, Kaunas - M-VYR 29 vieta (44 bendra) (5:04:48)
Lukoševičius Augustas,
- 25 05:04:48
435. ex orient, Moedling - M-VYR 14 vieta (23 bendra) (5:04:49)
Vaitekūnas Eugenijus, Vaitekūnas Justinas
- 25 05:04:49
436. Ex Orientacininkai, Kaunas - - M-VYR 10 vieta (23 bendra) (5:05:33)
Naujokas Lukas, Kukta Donatas
25 05:05:33
437. Nepaskutiniai, Šiauliai #1 - - M-VYR 11 vieta (24 bendra) (5:05:42)
Selvenis Egidijus, Baltaragis Gvidas
25 05:05:42
438. "A & A", Šiauliai - - M-VYR 13 vieta (26 bendra) (5:05:58)
Vaičiulis Aurimas, Bartkus Arūnas
25 05:05:58
439. Take Ownership, Kaunas - - M-MIX 12 vieta (27 bendra) (5:07:50)
Vegienė Lina, Čerkus Dovydas
25 05:07:50
440. tftgroup, Grodno - M-VYR 16 vieta (25 bendra) (5:08:48)
Zaneuski Ihar, Andrushkevich Vitali
- 25 05:08:48
441. RWD, Vilnius - - M-VYR 14 vieta (28 bendra) (5:09:21)
Ramonas Gediminas, Denafas Julius
25 05:09:21
442. Bedarbiai direktoriai, Vilnius M-VYR 59 vieta (105 bendra) (5:11:34)
Aliukonis Robert, Beinarovič Tadeuš
- - 25 05:11:34
443. SinČiu, Vilnius - M-MOT 2 vieta (26 bendra) (5:14:04)
Sinkevičienė Aistė, Čiužienė Ilona
- 25 05:14:04
444. J&D, Vilnius - M-VYR 17 vieta (27 bendra) (5:14:16)
Griškėnas Donatas, Ramanauskas Jonas
- 25 05:14:16
445. ViVa, Minsk M-VYR 42 vieta (106 bendra) (5:15:27)
Zhanikhou Ivan, Kakliukhin Vitali
- - 25 05:15:27
446. Double A, Šilalė - M-MIX 21 vieta (49 bendra) (5:17:30)
Bernotaitė Aurelija, Daukšys Algirdas
- 25 05:17:30
447. padangos123, Vilnius M-VYR 54 vieta (128 bendra) (5:17:38)
Lagūnas Saulius, Grėbliūnas Simonas
- - 25 05:17:38
448. Firefly, Minsk M-MIX 51 vieta (107 bendra) (5:19:00)
Borys Nadzeya, Shunkin Andrei
- - 25 05:19:00
449. Aidis, Klaipėda - M-VYR 18 vieta (28 bendra) (5:19:39)
Kasteckas Martynas, Viršila Egidijus
- 25 05:19:39
450. RastNer, Klaipėda - M-VYR 21 vieta (31 bendra) (5:24:00)
Martutaitis Rastidas, Paliulis Nerijus
- 25 05:24:00
451. Pribrandintas pavadinimas, Klaipeda M-MIX 52 vieta (108 bendra) (5:30:09)
Pakalnytė Rūta, Sakutis Martynas
- - 25 05:30:09
452. Baking Bread, Minsk #1 - - M-MIX 16 vieta (39 bendra) (5:32:59)
Anton Mikanovich, Katsiaryna Kuzniatsova
25 05:32:59
453. 1 FAST 1 FURIOUS, Kaunas - - M-VYR 22 vieta (40 bendra) (5:34:14)
Bendoraitis Arūnas, Tolkačiov Nikolaj
25 05:34:14
454. Stronger2gether, Vilnius - - M-MIX 17 vieta (41 bendra) (5:37:19)
Vikšraitis Povilas, Petruškevičiūtė Guoda
25 05:37:19
455. So watermelon, Klaipėda - M-VYR 22 vieta (33 bendra) (5:40:25)
Varanavičius Justas, Gegelija David
- 25 05:40:25
456. StreamTeam, Minsk - M-MIX 17 vieta (43 bendra) (5:42:53)
Sharov Alexandr, Yaschenko Elizaveta
- 25 05:42:53
457. Bitutės, Klaipėda - M-MIX 11 vieta (37 bendra) (5:44:13)
Pusvaškis Ignas, Pusvaškienė Sigita
- 25 05:44:13
458. Baking bread, Minsk - M-MIX 13 vieta (39 bendra) (5:45:48)
Kuzniatsova Katsiaryna, Mikanovich Anton
- 25 05:45:48
459. XS, Panevezys - - M-MIX 15 vieta (35 bendra) (5:51:09)
Skliaustienė Kristina, Skliaustys Andrius
25 05:51:09
460. MiNa, Minsk - M-MIX 14 vieta (40 bendra) (5:54:56)
Aleinik Mikhail, Chekasheva Natallia
- 25 05:54:56
461. OMENTUM, Klaipėda - M-MIX 18 vieta (45 bendra) (6:08:22)
Bazarauskaitė Rosita, Ambrazevičius Marijus
- 25 06:08:22
462. Kantarovichs, Minsk Z-MIX 11 vieta (17 bendra) (2:22:48)
Kantarovich Maksim, Kantarovich Darya
- - 24 02:22:48
463. Ne Paskutiniai, Kaunas - - Z-VYR 4 vieta (17 bendra) (4:40:26)
Lipkevičius Lukas, Kmieliauskas Tomas
24 04:40:26
464. Ops I did it again, Minsk Z-MIX 12 vieta (18 bendra) (2:22:51)
Yakushau Andrei, Jakubovish Jana
- - 23 02:22:51
465. TransferGo 418, Vilnius Z-MIX 13 vieta (19 bendra) (2:26:16)
Dzikaras Lukas, Praskeviciutė Lina
- - 22 02:26:16
466. Aš Erelis, Vilnius Z-MIX 14 vieta (20 bendra) (2:26:19)
Kamandulytė Deimantė, Liepuonius Laurynas
- - 21 02:26:19
467. IAS, Vilnius Z-VYR 7 vieta (34 bendra) (1:50:47)
Adomavičius Donatas, Černauskas Deividas
- - 20 01:50:47
468. Draugai iš 11, Vilnius Z-MIX 29 vieta (43 bendra) (2:09:27)
Daugnora Povilas, Daugnorienė Justina
- - 20 02:09:27
469. TransferGo Erkes, Vilnius Z-MIX 15 vieta (21 bendra) (2:26:55)
Lukosevicius Arnas, Vaiciakauskaitė Inga
- - 20 02:26:55
470. Burundukai, Vilnius Z-MIX 16 vieta (22 bendra) (2:26:59)
Kamandulytė Gintarė, Veličko Jonas
- - 20 02:26:59
471. Parabellum, Minsk Z-VYR 6 vieta (23 bendra) (2:32:36)
Katlerov Pavel, Parabkovich Andrei
- - 20 02:32:36
472. Freedom, ????? Z-MIX 18 vieta (24 bendra) (2:33:00)
Dziaruha Anna, Hrabun Pavel
- - 20 02:33:00
473. Donatas & Milda, Vilnius Z-MIX 23 vieta (35 bendra) (2:37:21)
Alksnė Milda, Alksnys Donatas
- - 20 02:37:21
474. Double D, Vilnius Z-MOT 3 vieta (26 bendra) (2:49:58)
Daugerd Diana, Aladaitytė Dovilė
- - 20 02:49:58
475. Swift, Grodno Z-MIX 19 vieta (27 bendra) (2:51:00)
Yaskelevich Alena, Yaskelevich Maksim
- - 20 02:51:00
476. Vaider, Grodno Z-MIX 20 vieta (28 bendra) (2:51:03)
Koush Hanna, Yarmysik Viktar
- - 20 02:51:03
477. Need2Sleep, Minsk Z-VYR 8 vieta (36 bendra) (2:55:01)
Astreika Dzmitry, Kabanau Aliaksei
- - 20 02:55:01
478. First Jump, Zhodino Z-MIX 26 vieta (40 bendra) (2:55:46)
Evdokimova Elena, Evdokimov Vladimir
- - 20 02:55:46
479. Baklazhan, Minsk Z-MIX 27 vieta (41 bendra) (2:55:50)
Fihuryn Dzmitry, Labunskaya Iryna
- - 20 02:55:50
480. Barsikas, Minsk Z-MIX 24 vieta (37 bendra) (2:57:32)
Litviniuk Roman, Smalianka Volha
- - 20 02:57:32
481. Elektrėnų keliautojų klubas, Vilnius Z-MIX 25 vieta (38 bendra) (3:01:29)
Radvilaitė Ema, Jurgelevičius Audrius
- - 20 03:01:29
482. Newbies, Vilnius Z-MOT 7 vieta (39 bendra) (3:52:16)
Virbickaitė Giedrė, Grigorjevaitė Karolina
- - 20 03:52:16
483. Strela, Minsk Z-MOT 6 vieta (33 bendra) (3:58:58)
Kovgan Tatayna, Mileuskaya Natallia
- - 20 03:58:58
484. Traskiai, Vilnius Z-MIX 28 vieta (42 bendra) (4:37:14)
Brazauskaitė Lina, Babkauskas Šarūnas
- - 20 04:37:14